سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب هنر عشق ورزیدن پوری سلطانی

دانلود رایگان کتاب هنر عشق ورزیدن پوری سلطانی

دانلود رایگان کتاب هنر عشق ورزیدن پوری سلطانی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب هنر دوست داشتن یکی از سری کتاب های آموزشی در زمینه ازدواج است که توسط پوری سلطانی طراحی و تدوین شده است و کتابی بسیار کاربردی برای زوج های جوان است که با استفاده از این کتاب می توانند بهترین عملکرد را در زندگی عاشقانه خود تجربه کنند. .

خلاصه کتاب هنر دوست داشتن

کتاب «هنر عشق ورزیدن» که توسط اریک فروم طراحی و تدوین شده است که حاوی مطالبی در مورد موضوع رهایی از بندهای اسارت انسان در زمینه های روانشناسی و عشق ورزی است، مورد بررسی و توضیح قرار گرفته است که مربوط می شود. به با این کتاب می توان گفت که در محتوای خود دستورالعمل های ساده ای برای چنین هنری دارد که این دستورات را به نثری روان و ساده بیان کرده است که هر فردی با مطالعه این مطلب می تواند به عمق درک موضوع برسد. کتاب، و از این دستورالعمل ها از آن در زندگی خود استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

 دانلود هنر دوست داشتن pdf

اریک فروم در محتوای این کتاب بیان کرده است که عشق احساسی نیست که هرکسی صرف نظر از مرحله بلوغش بتواند به راحتی به این عشق بیفتد و تمام تلاش های انسان برای عشق ورزی محکوم به شکست است مگر اینکه خودش یک رفتار و عملکرد جدی باشد. برای شکوفا شدن شخصیت خود و ادامه دادن تا رسیدن به دیدگاهی سازنده، همچنین کتاب معتبر «هنر دوست داشتن» تمام تلاش خود را کرده است تا زمانی که انسان همسایه خود را دوست ندارد و از روی تواضع واقعی به ما اطلاع دهد. شجاعت، ایمان و انضباط هیچ سودی از عشق فردی ندارد و در نهایت این کتاب را به دوستداران روانشناسی عمومی توصیه می کنیم.

دانلود هنر دوست داشتن از پوری سلطانی

نویسنده این کتاب اریک فروم متولد 23 مارس 1900 است که در زمینه روانکاوی و جامعه شناسی فعال بوده و تبار آمریکایی-آلمانی دارد. و همچنین معتقد بود که با به کارگیری اصول روانکاوی، به عنوان علاج مشکلات و بیماری های فرهنگی انسان، راهی برای دستیابی به «جامعه ای معقول» و متعادل از نظر روانی خواهیم یافت.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب هنر عشق ورزیدن پوری سلطانی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب دین سازان بی خدا مسعود انصاری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین