یکشنبه 2 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح مبتدی

دانلود رایگان کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح مبتدی

دانلود رایگان کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح مبتدی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب مهارت های کلمه که توسط دانشگاه آکسفورد که یک دانشگاه معتبر و مطرح در جهان است طراحی و تنظیم شده است دارای سه سطح می باشد که شامل سطح مبتدی، متوسط ​​​​و سطح پیشرفته می باشد که شما را در این زمینه استاد می کند. این فیلد تبدیل می شود.

خرید Oxford Word Skills سطح مبتدی PDF

مجموعه کتاب Oxford Word Skills برای افزایش و بهبود سطح واژگان انگلیسی شما طراحی شده است. در سه سطح مقدماتی، متوسط ​​و پیشرفته تهیه شده است. آنها موضوعات و مطالب خود را پوشش داده اند و شما را با کلمات جدید و بدیع آشنا می کنند و هر درس از این کتاب تمرین هایی برای افزایش یادگیری شما دارد و هر یک از این تمرین ها در انتهای کتاب پاسخی دارد. شما را با نقاط قوت و ضعف خود آشنا می کند.

 کتاب مهارت های کلامی مبتدیان آکسفورد

این مجموعه از کتاب های لغات انگلیسی با عنوان Oxford Word Skills یکی از مجموعه های منحصر به فرد و برجسته در جهان است که یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین دوره های آموزش لغات انگلیسی به شمار می رود و این مجموعه با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. که در سه سطح مقدماتی، متوسط ​​و پیشرفته می باشد و از این مجموعه می توان در کلاس درس و یا بصورت خودآموز استفاده کرد که هر فردی به تنهایی می تواند این کتاب ها را مطالعه کند و کتاب Oxford Word Skills Basic سطح مبتدی است (Basic ) کتابی از مجموعه کتاب های Oxford Word Skills جزو کتاب های پرفروش محسوب می شود و به زبان آموزانی که دانش کمی از لغات اولیه و کاربردی انگلیسی دارند توصیه می شود.

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد

از سلسله مباحث و موضوعاتی که در این کتاب بررسی شده و به طور جامع به توضیح آن مبحث پرداخته است، می توان به این نکته اشاره کرد که تمامی این مباحث هم به صورت نوشتاری و هم به صورت تصویری برای درک بهتر هر موضوع طراحی و تنظیم شده است. بوده است:

زندگی روزمره

غذا و نوشیدنی

حمل و نقل (حمل و نقل شهری)

مکان ها

مطالعه کن و کار کن

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح مبتدی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب هنر عشق ورزیدن پوری سلطانی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین