شنبه 1 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته کامپیوتردانلود رایگان کتاب هوش مصنوعی راسل جعفر نژاد قمی

دانلود رایگان کتاب هوش مصنوعی راسل جعفر نژاد قمی

دانلود رایگان کتاب هوش مصنوعی راسل جعفر نژاد قمی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

موضوع اصلی کتاب هوش مصنوعی راسل که توسط عین‌الله جعفرنژاد قمی ترجمه شده است، عامل هوشمند است و هوش مصنوعی را مطالعه عواملی می‌دانند که ادراکاتی را از محیط می‌گیرند و فعالیت‌هایی را انجام می‌دهند و هر عاملی از این قبیل عملکردی را پیاده‌سازی می‌کند که دنباله‌ای از ادراک به فعالیت‌ها را بیان می‌کند و این کارکردها را به روش‌های مختلف از جمله سیستم‌های زمان واقعی-فعال، سیستم‌های برنامه‌ریز-فعال، بازفعال نشان می‌دهد. تصمیم گیری

کتاب هوش مصنوعی pdf

آنها نقش یادگیری را گسترش دسترسی طراح به زمینه‌های ناشناخته توضیح می‌دهند و نشان می‌دهند که چگونه عامل را در این نقش محدود می‌کنند و از نمایش صریح دانش و استدلال حمایت می‌کنند و هدف اصلی کتاب هوش مصنوعی راسل بیان ایده‌هایی است که در پنجاه سال اخیر در تحقیقات مرتبط با هوش مصنوعی و در دو هزار سال اخیر در تحقیقات مرتبط با هوش مصنوعی بیان شده‌اند و این کتاب بیشتر در رشته‌های کامپیوتری طراحی شده است.

دانلود کتاب هوش مصنوعی جعفرنژاد قمی

در رابطه با این کتاب، مغز چگونه اطلاعات را پردازش می کند؟ علم عصب شناسی مطالعه سیستم عصبی به ویژه مغز است و روش دقیقی که مغز به وسیله آن تفکر را امکان پذیر می کند یکی از اسرار بزرگ علمی است و از هزاران سال پیش پذیرفته شده است که مغز در تفکر مشارکت می کند، زیرا آسیب بیشتر به مغز باعث ناتوانی ذهنی می شود و از سوی دیگر سال ها بر این باور بوده اند که مغز انسان با مغز حیوانات متفاوت است.

کتاب هوش مصنوعی راسل pdf

ارسطو در حدود سال 335 قبل از میلاد بیان کرد که «در میان همه حیوانات، انسان در مقایسه با اندازه‌اش بزرگ‌ترین مغز را دارد» و علاوه بر این، در اواسط قرن هجدهم گفته شد که مغز مقر آگاهی است و پیش از آن مکان‌هایی مانند قلب، طحال و غده صنوبری به‌عنوان مرکز هشیاری‌ها پیشنهاد شده‌اند. زبان پویا در بیماران مبتلا به اختلالات مغزی در سال 1861 که مغز محل “عملیات شناختی” است و علاوه بر آن متوجه شد که صحبت کردن در نیمکره چپ مغز که در حال حاضر ناحیه بروکا نامیده می شود صورت می گیرد و از آن زمان مشخص شد که مغز دارای سلول های عصبی یا نورون است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب هوش مصنوعی راسل جعفر نژاد قمی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب فارسی عمومی گروه مولفان پیام نور

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین