پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته کامپیوتردانلود رایگان کتاب زبان تخصصی کامپیوتر منوچهر حقانی

دانلود رایگان کتاب زبان تخصصی کامپیوتر منوچهر حقانی

دانلود رایگان کتاب زبان تخصصی کامپیوتر منوچهر حقانی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر دارای مطالب و مباحث کامل و جامع در رابطه با کامپیوتر می باشد که اطلاعات کامل و به روزی را در اختیار دانشجویان قرار داده است و همچنین این کتاب دارای محتوای علمی برجسته ای است که آن را از سایر کتاب های موجود در این زمینه متمایز می کند.

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر حقانی

کتاب انگلیسی تخصصی برای دانشجویان کامپیوتر تالیف منوچهر حقانی است و این کتاب برای دانشجویان رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس زبان تخصصی به ارزش 2 واحد طراحی و تهیه شده است و آموزش زبان انگلیسی در تمامی رشته ها برای دانشگاه ها بر اساس متون تخصصی همان رشته و برگرفته از کتاب های مرجع و برجسته دانشگاه های سراسر جهان می باشد و هدف اصلی و هدف تخصصی تستی و تستی این کتاب ارتقای سطح زبان کامپیوتری و ارتقای سطح تخصصی کامپیوتر و ارتقای سطح موضوع تخصصی کامپیوتر است. زمینه وارد مسائل عملی نشوید و از اطلاعات نظری خود بهترین استفاده را ببرید.

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر pdf

امروز برای شما دوستان عزیز کتاب pdf کامل زبان انگلیسی ویژه دانشجویان کامپیوتر نوشته منوچهر حقانی را طراحی و تنظیم کرده ایم. این کتاب برای دانشجویان کامپیوتر در مقاطع کارشناسی و کاردانی به عنوان منبع اصلی درس زبان تخصصی به ارزش 2 واحد طراحی شده است. همچنین علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز می توانند از محتوای این کتاب برای افزایش دانش خود در زمینه کامپیوتر استفاده کنند. همچنین این کتاب به قلم منوچهر فرهادی در 15 درس طراحی و تنظیم شده است که هر درس حاوی مطالب مهم و ارزشمند مرتبط با عنوان همان درس می باشد. از سری کتاب هایی است که در دانشگاه های سراسر کشور تدریس می شود و سوالات زیادی از این مبحث در آزمون ها طراحی شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر منوچهر حقانی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مقدمه ای بر نظریه های یادگیری علی اکبر سیف

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین