پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته کامپیوتردانلود رایگان کتاب هوش مصنوعی مهدیه شادی

دانلود رایگان کتاب هوش مصنوعی مهدیه شادی

دانلود رایگان کتاب هوش مصنوعی مهدیه شادی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

همانطور که از نام این کتاب پیداست، هوش مصنوعی که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است، یکی از نمونه های دستاوردهای بشری است که با تمام ویژگی های جذاب و کاربردی خود سعی در آسان شدن هر چه بیشتر کار انسان دارد. . و آن را آسان تر کنید. حال در این کتاب به مباحث مرتبط با هوش مصنوعی می پردازیم تا شما را تا حد امکان با این دستاورد بشری آشنا کرده و در رابطه با مبحث هوش مصنوعی دچار سردرگمی و پیچیده نشوید.

کتاب هوش مصنوعی مهدیه شادی

کتاب هوش مصنوعی پوران الرشش با هدف آموزش درس هوش مصنوعی در نظام آموزشی و همچنین آمادگی داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رشته های مهندسی کامپیوتر (هوش مصنوعی) می باشد. ، مهندسی فناوری اطلاعات (IT) و مکاترونیک، طراحی و تنظیم شده است تا داوطلبان این آزمون ها بتوانند بهترین نتایج ممکن را در آزمون های خود کسب کنند و از اطلاعات کاربردی این کتاب نهایت استفاده را ببرند.

دکتر مهدی شادی

بیشتر موضوعات کتاب هوش مصنوعی مهدی شادی، از مرجع معرفی شده توسط وزارت علوم، کتاب «هوش مصنوعی: روشی نوین» نوشته استوارت راسل به عنوان منبع اطلاعاتی برجسته استفاده شده است، علاوه بر این، به منظور پوشش کامل و جامع سرفصل های مصوب. همچنین وزارت علوم از موضوعات مفید کتاب «هوش مصنوعی» نوشته ای ریچ استفاده کرده است که باعث بهتر شدن مطالب کتاب شده است.

کتاب هوش مصنوعی مهدیه شادی pdf

از سری ویژگی های هوش مصنوعی پوران پژوهی می توان به این موارد اشاره کرد که دارای درسنامه هوش مصنوعی بسیار جامع و کامل با توجه به آخرین و جدیدترین تغییرات آزمون کارشناسی ارشد و ارائه نکات مهم و کلیدی می باشد. به صورت تقسیم بندی شده در هر فصل و مبحث که باعث می شود مطالب را بهتر درک کرد و تست های کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و تست های تالیفی با پاسخ تشریحی در پایان هر فصل ذکر شده است که از ویژگی های این کتاب می باشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب هوش مصنوعی مهدیه شادی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی یحیی فیوضات

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین