شنبه 1 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حسابداریدانلود رایگان کتاب حسابرسی ۱ عبدالکریم مقدم

دانلود رایگان کتاب حسابرسی ۱ عبدالکریم مقدم

دانلود رایگان کتاب حسابرسی ۱ عبدالکریم مقدم برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب حسابرسی 1 از سری کتاب های انتشارات دانشگاه پیام نور است که توسط عبدالکریم مقدم طراحی و تدوین شده است.

دانلود کتاب حسابرسی 1 مقدم پی دی اف

در رابطه با فعالیت های اقتصادی تغییرات گسترده ای به وجود آمده است که همه می بینیم شرکت ها، روابط مالی و خصوصی سازی فعالیت های اقتصادی روز به روز در حال گسترش است و تعداد زیادی از این نوع اقتصاد در حال پیشرفت است و این روند باعث می شود تا بخش خصوصی در تحولات حوزه فناوری اطلاعات شرکت ها، در این شرایط داشتن اطلاعات صحیح نقش اساسی در تصمیم گیری دارد و باید اطلاعات جامع و کاربردی در این زمینه داشته باشیم.

حسابرسی 1 عبدالکریم مقدم

در کتاب حسابرسی شماره 1 انتشارات پیام نور، نویسندگان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا کلیه مطالب و موضوعات مطابق با استانداردهای حسابرسی و بر اساس عناوین مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی طراحی و ساماندهی شود و لذا مطالب این کتاب اطلاعات مفیدی است که توسط دانشجویان و اساتید دانشگاه های مختلف بیان شده است که این کتاب را تایید کرده و آن را به عنوان منبع مطالعاتی معرفی کرده اند و با توجه به اینکه این کتاب بخشی از مجموعه کتاب های پیام نور است، بر اساس آن طراحی شده است. آموزش از راه دور. که دانشجویان می توانند به تنهایی این کتاب را مطالعه کنند و تمامی مباحث و مطالب درج شده را به خوبی و کامل یاد بگیرند و همچنین این کتاب ها توسط اساتید مجرب و برجسته ای نوشته شده است که مطالب مربوطه را به صورت روان و ساده بیان و بیان کرده اند. که برای هر دانش آموزی در هر سطح علمی که بتواند این کتاب را مطالعه کند قابل درک است.کتاب حسابرسی 1 عبدالکریم مقدم

افرادی که به عنوان حسابرسان مستقل در این زمینه فعال هستند، افرادی که واجد شرایط و بی طرف هستند، وظیفه دارند اطلاعات صورت های مالی را بررسی و تجزیه و تحلیل کنند و حسابرسان باید از صحت و کاربردی بودن این اطلاعات و مفید بودن آنها مطمئن باشند. و به عنوان منبع قابل اعتمادی را برای کاربران فراهم می کند که بتوانند به آن اعتماد کنند و این فرآیند اطمینان را در صورت های مالی برای تصمیم گیری فراهم می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حسابرسی ۱ عبدالکریم مقدم PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب داروشناسی کامل جواد کرمعلی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین