سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته پزشکیدانلود رایگان کتاب داروشناسی کامل جواد کرمعلی

دانلود رایگان کتاب داروشناسی کامل جواد کرمعلی

دانلود رایگان کتاب داروشناسی کامل جواد کرمعلی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب کامل فارماکولوژی مجموعه ای از کتاب های آموزشی است که به معرفی و بحث در مورد هر یک از پرمصرف ترین و ضروری ترین داروهای پرکاربرد در زمینه های پزشکی می پردازد و این کتاب به کتابی برجسته در این زمینه تبدیل شده است. طراحی و تنظیم جواد کرمعلی.

دانلود کتاب فارماکولوژی کامل جواد کرم

شناخت انواع داروها یکی از مسیرهایی است که هر دانشجوی علوم پزشکی باید آن را طی کند و باید نام و کاربرد هر دارو را بداند تا در رشته خود موفق باشد و همچنین نام ژنریک را نیز بداند. داروها و همچنین مکانیسم اثر انواع مختلفی از مواد مخدر شناخته شده است.هدف از نگارش این کتاب، آشنایی دانش آموزان با انواع مختلف مواد مخدر است که به طور مستمر در ارائه موضوعات و موضوعات مهم و کلیدی طبقه بندی می شوند، با اشاره به اینکه این کتاب به گونه ای ساخته شده است که هر فردی می تواند این کتاب را بخواند و از مطالب این کتاب قدرتمند در زندگی خود استفاده کند.

دانلود خلاصه کامل جزوه فارماکولوژی

تمامی مطالب و موضوعات این کتاب بدون نیاز به کتاب دیگری به طور کامل توضیح داده شده است و در این کتاب که یک بانک کامل دارو محسوب می شود بیش از سیصد نوع دارو معرفی شده است که هر کدام این داروها مورد تحقیق قرار گرفته اند. و تجزیه و تحلیل شده است و برای هر دارو و اطلاعات آن به طور جداگانه به چهار دسته طبقه بندی می شود که شامل دسته درمانی دارو، اشکال دارویی آن، مکانیسم اثر دارو و موارد مصرف آن می شود که با دانستن این موارد، همه موارد را خواهید دانست. اطلاعات لازم در رابطه با هر دارویی را در اختیار داشته باشید و بهترین نتیجه ممکن را در رشته خود بگیرید.کتاب کامل فارماکولوژی اثر جواد کرمعلی

محتوای این کتاب در چندین فصل ارائه شده است که در ابتدای این کتاب در فصل اول به بررسی و بحث دینیتروکلروبنزن 4.2 پرداخته شده است و سپس داروهایی مانند ASA، کدئین و سایر داروها مطرح شده است. به تفکیک فصل مورد بحث قرار گرفته و اطلاعات لازم ذکر شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب داروشناسی کامل جواد کرمعلی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روان شناسی عمومی حمزه گنجی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین