شنبه 2 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب کاش قبل از ازدواج می دانستم طیبه رفیعی

دانلود رایگان کتاب کاش قبل از ازدواج می دانستم طیبه رفیعی

دانلود رایگان کتاب کاش قبل از ازدواج می دانستم طیبه رفیعی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب «کاش قبل از ازدواج می دانستم» کتابی معتبر درباره ازدواج و برقراری آرامش در ازدواج است. بیانی ساده و روان متن این کتاب را برای عموم مردم قابل فهم کرده است.

ای کاش قبل از ازدواج پی دی اف می دانستم

در این کتاب با ارائه اطلاعات و نکات مهم به زوج های جوان در جهت برخورداری از زندگی موفق و شاد و به گفته نویسنده این کتاب، طلاق نتیجه عدم آمادگی برای ازدواج و عدم یادگیری مهارت های ایجاد رابطه است. با یکدیگر به عنوان دوستان محیطی دوستانه است و همچنین نویسنده این کتاب معتقد است اگر افرادی که در شرف طلاق هستند اگر اطلاعات لازم و مطالب مفید را می دانستند شاید به این مرحله نمی رسیدند و از زندگی خود لذت می بردند.

کتاب ای کاش قبل از ازدواج می دانستم pdf

وی در محتوای این کتاب نکات و دستوراتی را برای تشکیل یک ازدواج موفق و زندگی شاد بیان کرده است که کمک مهمی بوده است و همه می دانیم که عشق به تنهایی برای ساختن یک زندگی زناشویی موفق کافی نیست. از موضوعاتی که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است می توان به این مورد اشاره کرد: چگونگی رفع اختلاف نظر بدون بحث و عذرخواهی یک قدرت است و… که یکی از موضوعات مورد بررسی در این کتاب است.

خلاصه کتاب ای کاش قبل از ازدواج می دانستم

این کتاب تمام تلاش خود را کرده است تا زوج ها بتوانند آرامش واقعی را در زندگی خود تجربه کنند و از این آموزه ها بهترین استفاده را ببرند و اگر فکر می کنید بعد از ازدواج فقط شما دو نفر خواهید بود، اشتباه می کنید و خوب یا بد، شما با خانواده ای ارتباط برقرار کنید که خانواده همسرتان فردای مراسم عقد از بین نخواهند رفت و در زندگی روزمره و روزمره شما دخالت خواهند کرد و در نهایت می توان اعتراف کرد که این کتاب برای هر زوجی مناسب است و با توجه به حجم کم آن می توانید یاد بگیرید. مطالب این کتاب خیلی سریع

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب کاش قبل از ازدواج می دانستم طیبه رفیعی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب فیزیولوژی پزشکی جان هال جلد اول

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین