سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب جذر سریع مصطفی باقری

دانلود رایگان کتاب جذر سریع مصطفی باقری

دانلود رایگان کتاب جذر سریع مصطفی باقری برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب جاجر سریع یکی از کتاب های فوق العاده انتشارات مهر و ماه است که توسط مصطفی باقری از نویسندگان کتاب های لقمه این انتشارات طراحی و تدوین شده است که نکات این مبحث را به صورت بسیار عالی و مفید بیان کرده است. مسیر.

ریشه سریع نیش مهرماه

از نظر محتوایی این کتاب می توان گفت که هر زمان که نیاز به محاسبه احساس کردید، چه در حین فعالیت های معمولی مانند خرید از سوپرمارکت و چه در هنگام مواجهه با محاسبات پیچیده تری هنگام حل مسائل امتحانی، تکنیک های مفیدی مفید خواهد بود. که در این مجموعه طراحی شده است به شما کمک می کند تا محاسبات را مانند یک نابغه انجام دهید و اطرافیان خود را شگفت زده کنید.

خرید کتاب روت سریع

در این کتاب که توسط یکی از اساتید برجسته و معتبر در زمینه ریاضیات و محاسبات طراحی و تهیه شده است، یاد می گیرید که چگونه محاسبات را به سادگی، سریع و بدون استفاده از ماشین حساب انجام دهید و از آن لذت ببرید. همچنین این کتاب برای دانشجویان، دانشجویان، معلمان، مشاوران، نویسندگان، پژوهشگران، اساتید دانشگاه، مدیران و کارکنان شرکت ها، بازرگانان، فروشندگان، هنرمندان، زنان خانه دار و غیره مناسب است.

دانلود pdf روت سریع

از سلسله ویژگی های ویژه این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهم ترین ویژگی کتاب جزر سریع از سری کتاب های لقمه انتشارات مهر و ماه این است که مطالب و موضوعات به ساده ترین شکل ممکن ارائه شده است و نویسنده این کتاب تمام تلاش خود را کرده است تا از تجربیات خود برای آموزش این موارد استفاده کند. موضوعات شاید این روش ها و تکنیک های این کتاب در ابتدای مطالعه سخت و دشوار به نظر برسد، اما با گذشت زمان و آشنایی با ذهن خوانندگان، این روش برای شما آسان می شود و کم کم از استفاده و لذت خواهید برد. بهره مندی از این نکات طلایی برنده خواهی شد

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب جذر سریع مصطفی باقری PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روانشناسی صنعتی نارن دارسینگ

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین