سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی نظریه ها و روش...

دانلود رایگان کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی نظریه ها و روش ها علی اکبر سیف

دانلود رایگان کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی نظریه ها و روش ها علی اکبر سیف برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

این کتاب برای آموزش (روش ها و فنون تغییر و اصلاح رفتار) و (رفتار درمانی) طراحی و تهیه شده است که در این کتاب مباحث و مطالب نظری و عملی مورد بررسی و بحث قرار گرفته است. شامل 6 فصل می باشد که در ادامه به ویژگی های خاص این کتاب اشاره می کنیم.

پی دی اف کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی دکتر سیف

در قسمت اول این کتاب موضوعاتی مانند: تعریف اصطلاحات، تاریخچه و دامنه تغییر رفتار و رفتار درمانی بیان شده است و در فصل دوم این کتاب به برنامه، روش های اندازه گیری و روش های تحقیق در زمینه رفتار و رفتار درمانی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. و سپس در بخش سوم نظریه ها و مبانی زیربنایی روش ها و تکنیک های تغییر رفتار و رفتار درمانی به طور کامل توضیح داده شده و در قسمت های چهارم تا ششم روش ها و تکنیک های مبتنی بر سه نظریه مهم روانشناختی معرفی شده در فصل سوم. بخش مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است.

پی دی اف کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی

از سری ویژگی های کتاب تئوری ها و روش های تغییر رفتار و رفتار درمانی می توان نگاهی به موارد زیر داشت:

مجموعه ای از روش ها و نکاتی بیان شده است که از داده های روانشناسی تجربی به ویژه روانشناسی یادگیری استخراج شده است و هدف آنها کمک به حل مشکلات و سازگاری افراد در دوره های مختلف زندگی فردی و اجتماعی است که این کتاب به زبانی ساده و روان نوشته شده است. در نهایت تلاش وی باعث شد که مطالب و مفاهیم برای همگان قابل درک باشد و به کارگیری روش ها و تکنیک های تغییر رفتار و رفتار درمانی در موقعیت های آموزشی، خانوادگی، بالینی و سایر موقعیت های اجتماعی همزمان آغاز شد.

دانلود رایگان کتاب راه های اصلاح و تغییر رفتار دکتر سیف

در سال‌های اخیر کتاب‌های زیادی در این زمینه طراحی و تهیه شده است که به تغییر رفتار و رفتار درمانی اختصاص دارد، اما کتاب جامعی که تمامی مطالب و مفاهیم لازم را در زبان فارسی داشته باشد، وجود نداشته است. به همین دلیل نویسنده برای معرفی به دانش‌آموزان از کتاب‌های مختلف برای طراحی این کتاب کمک گرفته و کتابی جامع با عنوان تغییر رفتار و رفتار درمانی برای آموزش و یادگیری در اختیار آنها قرار داده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند: 

کتاب تغییر رفتار و رفتار درمانی نظریه ها و روش ها علی اکبر سیف PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تست های گزیده اساتید ریاضی تجربی آریان حیدری جلد اول

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین