پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب جرم شناسی دکتر عباس نظیفی

دانلود رایگان کتاب جرم شناسی دکتر عباس نظیفی

دانلود رایگان کتاب جرم شناسی دکتر عباس نظیفی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است. 

این کتاب از سری کتاب هایی است که برای دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه ها تالیف شده است که بر اساس ماهیت خاص این دانشگاه در آموزش غیر حضوری باعث شده تا این کتاب به صورت روان و روان به مطالب موجود بپردازد. نثر ساده ای که دانش آموزان را از حضور دور می کند. استاد نیازی به آن ندارد و دانش آموزان می توانند با مطالعه این کتاب تمام مطالب را بیاموزند و در امتحانات خود موفق شوند.

کتاب جرم شناسی عباس نظیفی

قوانین جزایی کشورها در اعصار مختلف تحت تأثیر قدرت حاکمان یا صاحبان ثروت بوده و در مدت قریب به چهار هزار و پانصد سال تغییر جزایی و کیفری را بر عهده داشته اند. سیاست از ابتدایی ترین شکل تا شکل ظاهرا پیشرفته اش. و جوامع مختلف مجبور به پذیرش آن شده اند و جرم شناسی زیرشاخه ای از علوم جنایی است که علل و عوامل زیستی، روانی و اجتماعی پیدایش جرم را با روش علمی و عینی و راه های کنترل و پیشگیری از رفتار مجرمانه تحلیل می کند. در افراد و جامعه هدف پیشگیری از وقوع جرم و اصلاح و درمان مجرمان است و در کتاب جرم شناسی دکتر نظیفی مطالبی را گردآوری، ترجمه و گردآوری کرده است که نیازهای دانشجویان مقطع کارشناسی را در شناخت این علم تامین می کند و مناسب است. منبع این درس و در مورد آن سوال بپرسید.

دانلود کتاب جرم شناسی pdf

درس جرم شناسی یکی از دروس مهم و اصلی در رشته حقوق است که دانشجویان باید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد جنایی و جرم شناسی آن را بیاموزند و بگذرانند و منبع مهم و جامعی است که برای این درس و تعداد زیادی معرفی شده است. دانشگاه ها به نقل از دانشگاه پیام نور، آن را به عنوان منبع آموزشی خود که کتاب جرم شناسی عباس نظیفی است، قرار داده اند و این کتاب که به علم پویا و راهبردی در برقراری عدالت نیز معروف است، جامع ترین منبع است. این دوره که جزوه ای در این مقاله می باشد. برای شما قرار داده ایم و این پی دی اف با کیفیت در قالب یک فایل پی دی اف به صورت اختصاصی توسط پارس پی دی اف طراحی و آماده شده است که پس از پرداخت هزینه می توانید آن را دانلود کنید و جزوه موجود در 219 صفحه آماده شده است که کیفیت بسیار بالایی دارد و با مطالعه آن می توانید در امتحانات خود نتیجه بسیار خوبی بگیرید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب جرم شناسی دکتر عباس نظیفی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب بازاریابی بین المللی میرزا حسن حسینی PDF

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین