پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حسابداریدانلود رایگان کتاب راهنمای مبانی و روشهای عمومی حسابداری

دانلود رایگان کتاب راهنمای مبانی و روشهای عمومی حسابداری

دانلود رایگان کتاب راهنمای مبانی و روشهای عمومی حسابداری برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است. 

این کتاب یکی از کتب آموزشی برجسته و معتبر در گروه حسابداری می باشد که با محتوای به روز و اصلاح شده دارای متنی ساده و روان است که مبانی هر حسابداری را در بر می گیرد به عبارت دیگر هر حسابداری باید این مطالب پایه و اساسی را داشته باشد. . یاد گرفت که سایر امور حسابداری را به نحو احسن انجام دهد.

راهنمای اصول و روش های عمومی حسابداری pdf

انجام یک عمل و حتی انجام ندادن یک عمل مستلزم تصمیم است و هر تصمیمی مستلزم آگاهی برای تصمیم گیری آگاهانه است و برای آگاهی باید اطلاعات موجود در مورد موضوع تصمیم گیری و اطلاعاتی را که در تصمیم گیری ها تاثیر می گذارد جمع آوری کرد. انتخاب کنید و بر اساس این اطلاعات تصمیمات مختلفی را که می توان در مورد یک موضوع خاص گرفت و آثار و نتایج هر یک را تعیین و ارزیابی کرد و این کتاب می تواند برای کسانی که در هنرستان ها یا مراکز آموزشی تحصیل می کنند، حسابداری و همچنین مدرک کاردانی مناسب باشد. دانشجویان می توانند از مباحث این کتاب بهره ببرند و در زمینه های مختلف زندگی از آنها استفاده کنند و در کتاب نشر 101 توضیحات جامع و کاملی در مورد موضوعات و موضوعات مختلف حسابداری بررسی شده است و در فصل دوم تا دهم این کتاب در کتاب، یک مؤسسه کوچک به عنوان مثال آورده شده است تا درک مطالب برای دانش آموزان آسانتر شود.

راهنمای اصول و روش های حسابداری pdf

یکی از ویژگی های این کتاب این است که شامل 947 سوال حسابداری چهارگزینه ای با پاسخ تشریحی می باشد. همچنین شامل پاسخ تشریحی به سوالات مختلف در زمینه اصول حسابداری، حسابداری شرکتی، حسابداری صنعتی و حسابرسی می باشد. دانشجویان هنر، داوطلبان آزمون سراسری، دانشجویان رشته حسابداری، مدیریت و اقتصاد از جمله مخاطبان این مجموعه هستند و «راهنمای عنوان کتاب اصول و روش های عمومی حسابداری (نشریه 101 سازمان حسابرسی) کتابی است که مناسب فصول پایانی نشریه صد و یکم سازمان حسابرسی پاسخ تشریحی داده شده است و برای حل هرگونه سوال در مورد فرآیند حل مسئله به زبانی ساده و متداول طراحی و تنظیم شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب راهنمای مبانی و روشهای عمومی حسابداری PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب فیزیولوژی پزشکی دکتر مجید خزاعی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین