شنبه 1 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب حقوق مدنی اشخاص و محجورین حسین صفائی

دانلود رایگان کتاب حقوق مدنی اشخاص و محجورین حسین صفائی

دانلود رایگان کتاب حقوق مدنی اشخاص و محجورین حسن صفائی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب حقوق مدنی اشخاص و بازداشت شدگان دکتر حسین صفائی برای دانشجویان رشته حقوق به عنوان منبع اصلی درس حقوق مدنی 1 طراحی و تدوین شده است که به دانشجویان این امکان را می دهد تا با درک جامع مطالب، بهترین نتایج ممکن را در آزمون ها کسب کنند. از این کتاب و همچنین این کتاب دارای نثری ساده و روان برای درک بهتر کتاب توسط دانشجویان می باشد و امیدواریم علاوه بر رشته دانشگاهی، علاقه مندان به مسائل حقوقی نیز از آن بهره مند شده و بر دانش خود بیفزایند.

کتاب حقوق شهروندی دکتر صفائی pdf

کتاب حقوق مدنی اشخاص و زندانیان از دو بخش اشخاص و زندانیان تشکیل شده است و در قسمت اشخاص کتاب پس از تعریف برخی از اصطلاحات در مرحله اول از شخص حقیقی (فصل اول) و پس از مطالعه این مطلب. فصل به شخص حقوقی (فصل 2) و در قسمت مهجورین در فصل اول مفهوم و مفهوم هاجر و در فصل دوم انواع زندانیان و در فصل سوم موسسات حمایت کننده از زندانیان بحث شده است. و در کتاب اشخاص و محبوسین سعی شده است کلیه مطالب به صورت ساده و قابل فهم و به گونه ای باشد که برای دانشجویان محترم سال اول دانشکده حقوق مناسب و قابل فهم باشد. از آنجایی که در برخی قسمت ها بحث مفصل و عمیقی صورت گرفته است، از طرح مسائل اجتناب شده است.

دانلود رایگان کتاب حقوق مدنی اشخاص و زندانیان

یکی از اهداف مهم و اساسی انقلاب فرهنگی که در پی آن است، ایجاد تحول اساسی در رشته های علوم انسانی دانشگاه های کشور است و این امر مستلزم بازنگری در منابع آموزشی موجود و طراحی و تدوین مبانی معتبر و مستند است. و منابع علمی با در نظر گرفتن دیدگاه اسلام. در مبانی و مسائل این علوم است و در حقوق شهروندی نیز موضوع افراد و زندانیان از مباحث ضروری و مهم این کتاب است، زیرا هدف و هدف حقوق تنظیم زندگی افراد است، بنابراین ، این موضوع را می توان اولین مبحث حقوق شهروندی دانست. مطالب هر قسمت به گونه ای است که موضوع اشخاص شامل شخص حقیقی، شخص حقوقی، حقوق مربوط به شخصیت، آغاز و پایان وجود، خصوصیات و وضعیت حقوقی اشخاص و در قسمت زندانیان مفهوم سنگ و. واجد شرایط بودن، انواع زندانیان (صغیر، غیر رشید، مجنون)، مؤسسات حمایتی برای نیازمندان خواهیم بود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حقوق مدنی اشخاص و محجورین حسین صفائی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب اصول ژنتیک پزشکی امری لیلا یوسفیان

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین