پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب حقوق بازرگانی ارسلان ثابت سعیدی

دانلود رایگان کتاب حقوق بازرگانی ارسلان ثابت سعیدی

دانلود رایگان کتاب حقوق بازرگانی ارسلان ثابت سعیدی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

مطالعه و یادگیری “حقوق تجارت” مورد توجه گروه های مختلف دانشگاهی و غیر دانشگاهی قرار گرفته است و دانشجویان حقوق عموماً این دوره را در 7 واحد در چهار ترم می گذرانند و کسانی که در آینده قاضی، وکیل و مشاور حقوقی هستند باید دیدگاه تحلیلی دارند حقوق بازرگانی بخوانند و دانشجویان رشته های دانشگاهی مانند حسابداری، مدیریت بانکی و … که برخی دروس حقوقی را تنها به این دلیل می آموزند که ارتباط خاصی بین این دروس با شغل یا رشته تحصیلی آنها وجود دارد.

کتاب حقوق تجارت پی دی اف ارسلان ثابت سعیدی

در این کتاب حاضر سعی شده است حقوق تجارت به صورت عمیق و همه جانبه مورد بحث و بررسی قرار گیرد و در این کتاب از نگارش مطالب حقوقی طولانی و عمیق خودداری شده است. اجتهاد ندارد و صرفاً برای شناخت اصول کلی آن و آشنایی با قوانین و مقررات تجارت در حدی که نیازهای حرفه ای آنها را برآورده می کند مطالعه می شود. این کتاب علاوه بر اختصار برای دانشجویان رشته حسابداری و علوم اجتماعی می باشد. پیام نور این کتاب طراحی و چیدمان شده است، باید محتوای روان و ساده داشته باشد تا دانش آموزان برای تدریس این کتاب نیازی به استاد نداشته باشند و خودشان مطالب را یاد بگیرند و در امتحانات خود از این کتاب استفاده کنند.

حقوق تجارت pdf

منظور از کتاب حقوق تجارت که در سال 1374 در رشته های مختلف از جمله مدیریت، بازرگانی و غیره حقوقی (با حفظ محتوای علمی و حقوقی خود در حد نیاز دانشجویان رشته های مذکور) تدریس شده است، به دلیل وجود برخی اشتباهات تایپی و به ویژه تغییراتی که در برخی از قوانین ایجاد شده و لذا نیاز به بازنگری در آن بازنگری شده و اصلاحات لازم در آن صورت گرفته است که متن این کتاب را روان و ساده و قابل فهم کرده است و از دانش آموزان جلوگیری می کند. گیجی.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حقوق بازرگانی ارسلان ثابت سعیدی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب زیست شناسی سلولی،مولکولی و مهندسی ژنتیک مجید مهدوی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین