شنبه 2 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب تاریخ جامع مشاوران ویژه کنکور ۱۴۰۲ انسانی

دانلود رایگان کتاب تاریخ جامع مشاوران ویژه کنکور ۱۴۰۲ انسانی

دانلود رایگان کتاب تاریخ جامع مشاوران ویژه کنکور ۱۴۰۲ انسانی  برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

یکی از دروسی که درک و درک معنای آن دشوار است تاریخ است که نیاز به داشتن کتاب های تستی در این زمینه دارد و یکی از این کتاب های آموزشی و کنکوری کتاب تاریخ جامع ورود به دانشگاه منتشر شده توسط مشاوران آموزش و پرورش است که دارای فصول تشکیل شده از کتاب درسی و سوالات تستی کتاب های درسی هر سه کتاب درسی یعنی تاریخ 1111 و 10 می باشد.

کتاب تاریخ جامع مشاوران ویژه کنکور انسانی 1402

تمامی دانش آموزانی که مخصوصا در مقطع دبیرستان و کنکور با کنکور دست و پنجه نرم می کنند، علاوه بر کتاب های درسی، برای یادگیری کامل و مفید کتاب درسی و همچنین ارزیابی نقاط قوت و ضعف و نمره خود در آن درس، علاوه بر کتاب های درسی، به وسایل کمک آموزشی یا کتاب های جامع کنکور نیز نیاز دارند. آن را مطالعه و درک کنید و به راحتی و با خیال راحت تست کنید.

دانلود کتاب PDF تاریخچه جامع مشاوران ویژه کنکور

پایه و اساس کتاب تاریخ جامع کنکور انسانی مشاوران تحصیلی به گونه ای طراحی شده است که با توجه به حفظ درس تاریخ در کنکور سراسری، تمامی مطالب را درج کرده و به صورت کامل و دقیق ارزیابی کرده است و همچنین مطمئن باشید که این کتاب این درس و نکته را به طور کامل و مفید بیان کرده است و تلاش های فراوانی صورت گرفته است تا نکته ای باقی نماند.

پایه دهم شامل 16 کتاب درسی با سوالات چهارگزینه ای است

پایه یازدهم شامل 16 کتاب درسی با سوالات چهارگزینه ای است

پایه دوازدهم شامل 12 کتاب درسی با سوالات چهارگزینه ای است

 پاسخنامه تشریحی در انتهای کتاب

کتاب تاریخ جامع مشاوران ویژه کنکور انسانی 1402

آموزش های این کتاب درس به درس و مطابق با به روزترین تغییرات کتاب های درسی گردآوری شده است و سعی شده است تا مباحث حجیم کتاب در قالب سرفصل ذکر شود تا ساختاری منظم و منسجم در ذهن شما ایجاد شود و حفظ و یادگیری این مبحث برای شما آسان شود. همچنین لازم به ذکر است که تمامی سوالات مطرح شده در این کتاب مشمول آزمون کتبی و ورودی می باشد و این تست ها دارای نمره می باشند و اکثراً این آزمون دارای شناسنامه می باشند یعنی به وضوح مشخص می شود که مربوط به چه آزمونی است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب تاریخ جامع مشاوران ویژه کنکور ۱۴۰۲ انسانی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب انقلاب اسلامی ایران مصطفی ملکوتیان

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین