سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب انقلاب اسلامی ایران مصطفی ملکوتیان

دانلود رایگان کتاب انقلاب اسلامی ایران مصطفی ملکوتیان

دانلود رایگان کتاب انقلاب اسلامی ایران مصطفی ملکوتیان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب انقلاب اسلامی; وقوع، پیامدها و راهکارهای آینده، طراحی و تنظیم شده توسط قلم چیره دست مصطفی ملکوتیان و کیومرث جهانگیر و نویسنده در کتاب انقلاب اسلامی. رویداد، پیامدها و راهکارهایی برای آینده مطالبی را در رابطه با موضوع چیستی، چرایی، وقوع و چگونگی وقوع انقلاب اسلامی طراحی و سازماندهی کرده است. این کتاب به معرفی وقوع و شکل گیری انقلاب اسلامی ایران از منظر ماهیت شناخت و فرآیندهای شناخت آن پرداخته و پیامدها و دستاوردهای آن در این کتاب مورد بحث قرار گرفته است.

کتاب انقلاب اسلامی مصطفی ملکوتیان

نویسنده در ادامه این کتاب به پیامدها و بازتاب های انقلاب اسلامی در جهان پرداخته و به تبیین آثار منطقه ای و جهانی انقلاب اسلامی ایران و تبیین آن به عنوان دلیل نابودی بلوک شرق پرداخته است و در پایان کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و روش ها برای آینده پیش رو چندین مقوله را برای رسیدن به آینده مطلوب بیان کرده است و همچنین تمدن نوین اسلامی و فرصت ها و امکانات در روند شکل گیری تمدن نوین اسلامی به خوبی بیان شده و ویژگی های جغرافیایی سیاسی و ژئوپلیتیکی جمهوری اسلامی ایران و غیره در این کتاب که یکی از موضوعات مهم است، به خوبی بیان شده است.

دانلود کتاب انقلاب اسلامی; وقوع، پیامدها و راه حل ها برای pdf آینده

در این کتاب سعی شده است شکلی واقعی از انقلاب اسلامی و تأثیر و مزیت های آن ترسیم شود و این کتاب منبع مفید و جامعی برای معرفی آینده انقلاب اسلامی است که نسل جوان می تواند از آن برای استفاده و طراحی برنامه های کاربردی برای آینده اسلام استفاده کند و مشکل جوانان این دوره چیست. این نسل و در نهایت کتاب ارزشمند انقلاب اسلامی را داشته باشید. وقوع، پیامدها و راهکارهای آینده به همه جوانان و پژوهشگران انقلابی که به دنبال نگاهی گسترده به آینده انقلاب هستند توصیه می شود و این کتاب به نسل امروز کمک می کند تا نگاهی جامع و مفید به آینده داشته باشند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب انقلاب اسلامی ایران مصطفی ملکوتیان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب بهداشت روانی علیرضا آقا یوسفی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین