چهارشنبه 2 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیدانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد نوجوانی، بزرگسالی دکتر حسن احدی

دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد نوجوانی، بزرگسالی دکتر حسن احدی

دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد نوجوانی، بزرگسالی دکتر حسن احدی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است. 

روانشناسی رشد یکی از شاخه های کاربردی و مهم در حوزه روانشناسی است و این رشته به بررسی تمامی ابعاد سلامت و بیماری در طول زندگی و در عین حال افزایش و حفظ سلامتی به ویژه با تاکید بر شکل گیری رفتارهای سالم می پردازد. در مردم ، تمرکز کرده است و کتاب روانشناسی رشد (نوجوانی، بزرگسالی) به بررسی و تحلیل نظریه های رشد، رشد جسمانی و فیزیولوژیکی، ناهنجاری های روانی و رفتاری در بین نوجوانان تا پایان عمر پرداخته است.

حسن احدی روانشناسی رشد

هر فرد برای آگاهی از روند رشد و سلامت روان خود نیاز به آشنایی با بخش های مختلف روانشناسی دارد و رشد اجتماعی، روانی و شناختی از اصلی ترین بخش هایی است که در این سال ها در شاخه روانشناسی رشد گنجانده شده است. . بسیاری از دانشجویان رشته های مختلف روانشناسی به روانشناسی رشد علاقه زیادی نشان داده اند و این علاقه در بین عوامل آموزشی و حتی عموم مردم نیز افزایش یافته است.

روانشناسی رشد فرهاد جمهری

محتوای درج شده در این کتاب که در پنج قسمت طراحی و تنظیم شده است، تلاشی است برای جبران کمبود منابع در حوزه روانشناسی و همچنین در قسمت اول این کتاب، تاریخچه و چگونگی فیزیکی، شناختی و توسعه اجتماعی در زمان شکل می گیرد. نوجوانی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و نظریه ها و مسائل زیادی در این زمینه بیان شده است و در قسمت دوم این کتاب علاوه بر مطالب دیگر مفهوم رشد شخصیت در جوانی بررسی شده است و در قسمت سوم این کتاب برای ارزیابی تعاریف، رشد فیزیکی و فیزیولوژیکی، شناختی و اجتماعی و اثرات آن در مرحله میانی بررسی شده است.

خلاصه کتاب روانشناسی رشد حسن احدی

تغییرات فیزیولوژیکی مانند فشار خون و تولید کورتیزول، نحوه اندازه گیری استرس در محیط های آزمایشگاهی و طبیعی و مقایسه پارامترهای فیزیولوژیکی و خود اندازه گیری مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. بی نظیر است، این کتاب علاوه بر بررسی و مرور زمان پیری، شامل مقالاتی تحت عنوان مرگ و سوگ است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب روانشناسی رشد نوجوانی، بزرگسالی دکتر حسن احدی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی دکتر سعید فاریابی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین