پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب مسائل اموزش و پرورش ایران احمد آقازاده

دانلود رایگان کتاب مسائل اموزش و پرورش ایران احمد آقازاده

دانلود رایگان کتاب مسائل اموزش و پرورش ایران احمد آقازاده برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

در حال حاضر تعداد زیادی از متخصصان و مبتکران حوزه آموزشی در حال برنامه ریزی برای ایجاد تحولات و نوآوری های جدید در عرصه آموزش هستند که معتقدند برنامه ریزی اصلاحی بازنگری اساسی در عملکرد گذشته و حال نظام است. آموزش هر کشور باید با توجه به پیشینه تاریخی تحولات آموزش و پرورش و تحلیل وضعیت کنونی نظام آموزشی انجام شود.

خلاصه کتاب مسائل آموزش و پرورش ایران اثر احمد آقازاده

این دستورات بیان شده ما را در شناسایی عواملی چون رکود فعالیت های علمی و فرهنگی و شکل گیری دشواری های کنونی نظام آموزشی بسیار کمک می کند و در رفع آنها توانمند می سازد. علوم انسانی و اجتماعی، علوم تربیتی، مربیان و مدیران مراکز آموزشی، مسئولان مؤسسات آموزشی و … در راستای تحقق اهداف و مقاصد اندیشمندان و صاحب نظران آموزشی طراحی و تنظیم شده است.

دانلود رایگان کتاب مسائل آموزش و پرورش در ایران اثر احمد آقازاده

در حال حاضر آموزش و پرورش با تکیه بر شالوده منسجم خود توانسته است هر چه بیشتر بر امور نظارت و کنترل داشته باشد و به تدریج به سازمانی بزرگ، پیچیده و گسترده تبدیل شود که از نظر مدیریتی قدرت زیادی دارد و این وزارتخانه در با تنظیم و بررسی اهداف، سیر اقدامات، فرآیندها، ضوابط و مقررات آموزشی و تبیین وظایف واحدهای ستادی و مناطق، نظارت مستقیم و تشکیل شورای عالی آموزش و پرورش، تهیه و تنظیم آیین نامه ها و تنظیم مقررات لوایح مربوط به وظایف محوله، همکاری با سایر وزارتخانه ها، رفع نیازهای آموزشی و پرورشی، تدوین، چاپ و توزیع کتب درسی و نشریات کمک آموزشی، ایجاد مراکز فنی و حرفه ای در راستای تحقق اهداف، تأسیس و تقویت مدارس کودکان استثنایی، از جمله اهداف و وظایف جاری وزارت آموزش و پرورش است. شمرده می شود

مسائل و مشکلات اصلی آموزش و پرورش

در طراحی و تنظیم کتاب مسائل آموزش و پرورش ایران، نوین‌ده بیشترین توجه و تمرکز را معطوف به معرفی سازمان آموزش و پرورش و اهداف آن داشته است و مطالب مندرج در این کتاب به دو بخش تقسیم شده است که نویسنده در وی در فصل اول این کتاب اطلاعات کلی در مورد آموزش و پرورش از قدیم الایام تا کنون و سپس در قسمت دوم تاریخچه آموزش و پرورش و رویدادهای آموزشی، ساختار سازمان آموزش و پرورش، محاسن و معایب درجات و مقاطع را بیان کرده است. آموزش و پروسه تحولات نظام آموزش عالی را به صورت کامل و روان ذکر کرده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مسائل اموزش و پرورش ایران احمد آقازاده PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب علوم شناختی مقدمه ای بر مطالعه ذهن جی فردنبرگ

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین