پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب علوم شناختی مقدمه ای بر مطالعه ذهن جی فردنبرگ

دانلود رایگان کتاب علوم شناختی مقدمه ای بر مطالعه ذهن جی فردنبرگ

دانلود رایگان کتاب علوم شناختی مقدمه ای بر مطالعه ذهن جی فردنبرگ برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب علوم شناختی; کتاب مقدمه ای بر مطالعه ذهن توسط جی فردنبرگ و گوردون سیلورمن یکی از کتاب های برجسته و معتبری است که در این زمینه دارای ویژگی های خاصی است. تحقیقات کشور فعالیت خود را از اواسط سال 1382 در بخش دفاعی آغاز کرده است.

علوم شناختی مقدمه ای بر مطالعه ذهن pdf

این کتاب شامل 13 فصل است که در فصل اول به شرح زیر شروع می شود: با مقدمه ای که فضای درونی را بررسی می کند، شروع می شود و در ادامه بخش هایی ارائه می شود که به شما امکان می دهد با مطالعه دقیق آنها بر موضوعات آن تسلط پیدا کنید و در پایان این کتاب فصل 13. طراحی شده است که این فصل مربوط به این نتیجه است که فهرست اسامی هر فصل به طور کامل به یک رویکرد واحد از هر رشته می پردازد و از این رویکردها می توان به رویکرد تکاملی و روباتیکی که در سایر رشته ها غالب است اشاره کرد. متون و کتاب ها در این زمینه به آن اشاره نشده است.

علوم شناختی، مقدمه ای بر ذهن

 در رابطه با قالب بندی و طراحی این کتاب می توان گفت که شکل کلی هر فصل به گونه ای است که در ابتدای یک رویکرد به صورت کامل توضیح داده می شود تا دلیل اختصاصی بودن آن را متوجه شوید. در این کتاب ایده ها و نظراتی که آنها مشوق هر دیدگاه یا رویکرد فکری هستند به همراه مشکلات موجود در آنها و همچنین تلاش برای حل آن مسائل به خوبی در این کتاب گنجانده و تبیین شده است و در نهایت می توان گفت این کتاب منبع کتاب درسی دکتری است. و فوق لیسانس علوم شناختی است.

کتاب علوم شناختی فردنبرگ

این مرکز در زمینه های مختلف از جمله: مطالعه و پردازش مطالب آینده و تحلیل توضیحات مبسوط ارائه شده در رابطه با آن و از این منظر به دست آوردن تصاویر مطلوب و جامع تر از آینده به ویژه گشودن تحولات آتی فعالیت می کند. و ابعاد جدید توضیح داده شد که در این راستا، مرکز متناسب با جایگاهی که در سلسله مراتب سازمانی دارد، فعالیت های نظارتی و پایش محیطی خود را در دو حوزه متمرکز کرده است: الف. ترسیم صحنه های جنگ آینهاب. ترسیم صنایع دفاعی آینده و این کتاب به علاقه مندان به مطالعات استراتژیک و آینده پژوهی توصیه می شود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب علوم شناختی مقدمه ای بر مطالعه ذهن جی فردنبرگ PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب حقوق اداری ۲ ابراهیم موسی زاده

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین