جمعه 31 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته اقتصاددانلود رایگان کتاب حل التمرین مدیریت مالی ۱ و ۲ ریموند پی...

دانلود رایگان کتاب حل التمرین مدیریت مالی ۱ و ۲ ریموند پی نوو ترجمه علی پارسیان

دانلود رایگان کتاب حل التمرین مدیریت مالی ۱ و ۲ ریموند پی نوو ترجمه علی پارسیان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب راهکارهای کاربردی برای مدیریت مالی 1 و 2 از سری کتاب های آموزشی طراحی و تنظیم شده توسط Raymond P. Novo می باشد که اطلاعات کاملی در رابطه با موضوع مفاهیم مالی و همچنین این کتاب توسط علی پارسیان ارائه می دهد. ترجمه شده است و این ترجمه با رعایت تمامی نکات ترجمه هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است.

راه حل تمرین های مدیریت مالی 1 و 2 Raymond Pei Novo PDF

مفاهیم مالی در محتوای این کتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته است که به طور کامل توضیح داده شده است که این کتاب در مقایسه با سایر کتاب های این حوزه کتابی منحصر به فرد و کمیاب است و با توجه به اینکه تعداد زیادی از دانشجویان بدون آگاهی از مفاهیم اولیه مالی اصول اولیه را آموخته اند. تکنیک ها و روش های مالی به خوبی با مفاهیم مالی که زیربنای این درس است آشنا شوید.

راه حل تمرین های مدیریت مالی 1 و 2 ریموند پی نوو

این کتاب در دو جلد نوشته شده و برای آموزش مدیریت مالی 1 و 2 در دانشگاه های کشور در نظر گرفته شده است. مؤلفان در این ترجمه کوشیده اند اشتباهات کوچک قبلی را حذف کرده و نثری روان و ساده بیافرینند. که این ترجمه موفق به انتقال تمامی مفاهیم این کتاب به دانشجویان شده است که این کتاب که حاوی مطالب و مفاهیم مدیریت مالی است برای دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت به عنوان منبع اولیه مدیریت مالی ارزشمند است (1) دوره ترجمه شده 4 عدد است.کتاب راه حل تمرین های مدیریت مالی 1 و 2 اثر ریموند پی نوو ترجمه شده است

جلد اول این کتاب شامل 9 فصل است که در ابتدای آن فصل اول با عنوان حوزه و روش مدیریت مالی موضوع را آغاز کرده و در پایان این جلد مطالب مربوط به بودجه ریزی سرمایه ای در شرایط نامشخص بیان شده است. که از بیان رسا و روان برای بیان اطلاعات و مطالب استفاده شده است و به غیر از دانشجویان این رشته، تعداد زیادی از علاقمندان به رشته حسابداری از این کتاب برجسته استقبال کرده اند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حل التمرین مدیریت مالی ۱ و ۲ ریموند پی نوو ترجمه علی پارسیان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته محمد باقری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین