پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته اقتصاددانلود رایگان کتاب اقتصاد کوچه مجید پورشافعی

دانلود رایگان کتاب اقتصاد کوچه مجید پورشافعی

دانلود رایگان کتاب اقتصاد کوچه مجید پورشافعی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب «اقتصاد خیابان» که توسط مجید پورشفیع طراحی و تنظیم شده است، از سری کتاب های مربوط به گزارش پول ملی ایران، هزینه های زندگی و دستمزد در دو دهه پایانی 1357-1357 خورشیدی است. ، که در آن به این موضوعات و مطالب پرداخته شده است. بوده است

دانلود کتاب اقتصاد کوچه مجید PDF

با توجه به مطالب این کتاب می توان دریافت که زندگی مردم ایران در دو دهه اخیر (1157-1357 شمسی) مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است. این کتاب شامل تمامی مطالب و مفاهیم در 7 قسمت می باشد که به ترتیب زیر به آن می پردازیم. و از نظر اقتصادی و تاریخی در این کتاب به این نکته اشاره شده است که در قسمت اول این کتاب، موضوعات و موضوعاتی از قبیل نابسامانی های ایران در سال های پایانی حکومت زندیان و آغاز حکومت قاجارها بیان شده است. مورد بحث قرار گرفته است که در ادامه این بخش اساسی به آنها پرداخته شده است. و اساس قسمت دوم این کتاب پول و سکه (تومان-قرآن، شاهی پل، عباسی، صنار و…) و وزن (خروار-من-چارک-گیر-مشقل-نخود-گندم) است. در ایران عصر قاجار است.

 اقتصاد، کوچه مجید پورشافعی

و در قسمت سوم این کتاب هزینه زندگی، قیمت اجناس و میزان دستمزد در سالهای پس از مرگ کریمخان و روزهای مبارزه قاجار برای رسیدن به قدرت مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. آنچه شما نیاز دارید پوشش داده شده است و این کتاب با نثری روان و قابل فهم برای تمامی علاقه مندان به علم اقتصاد و تاریخ آن مناسب است که از سری کتاب های معتبر در این زمینه می باشد.

دانلود پی دی اف اقتصاد کوچه مجید پورشفیع

و سرانجام در پایان این کتاب که آخرین فصل یعنی فصل هفتم است، برای بیان و ارائه مطالب و موضوعات ارزشمندی از جمله سرنوشت پول ملی ایران، قرآن ایران (که به ریال از سال 1308 شمسی). به نام) و تأثیر درآمدهای نفتی بر زندگی مردم و میزان مخارج زندگی و دستمزد در دوران سلطنت پهلوی ها تا سرنگونی آنها که به طور کامل و جامع مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب اقتصاد کوچه مجید پورشافعی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب آسیب شناسی اجتماعی رحمت الله صدیق سروستانی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین