سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته شیمیدانلود رایگان کتاب شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر

دانلود رایگان کتاب شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر

دانلود رایگان کتاب شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب شیمی عمومی 1 یکی از کتاب های ارزشمند شیمی است که در سال های اخیر در اکثر دانشگاه های دنیا تدریس و تدریس شده و به چندین زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

تدریس شیمی عمومی 1

انتخاب یک منبع تحصیلی مناسب و مقرون به صرفه به ویژه برای ترم های پایین و ابتدایی یکی از سخت ترین انتخاب هاست، زیرا منابع عمومی و ساده زیادی در بازار وجود دارد و توجه به کیفیت آن کار آسانی نیست. با توجه به این که تعداد زیادی از اساتید دانشگاه به کتاب های آموزشی قدیمی تر و قدیمی تر اما معتبرتر روی می آورند که طی سال ها تدریس شهرت خوبی به دست آورده اند، کتاب شیمی عمومی مورتیمر یکی از منابع دانشگاهی پرطرفدار است که PDF آن با علاقه مندان به اشتراک گذاشته شده است.

پی دی اف شیمی عمومی مورتیمر

بیش از 15 سال از چاپ ششم کتاب شیمی عمومی مورتیمر 1 می گذرد و با این حال در سال های اخیر جایگاه ویژه خود را در بین منابع معتبر دانشگاهی حفظ کرده و در لیست پیشنهادی و بهترین کتاب دانشگاهی قرار گرفته است که مورد استقبال اساتید قرار گرفته است. از این رشته آفرین، کتاب شیمی عمومی مورتیمر پر از نکات و فرمول های شیمی است که به صورت ساده و روان بیان شده است. ترجمه این کتاب توسط دکتر عیسی یاوری که از برجسته ترین اساتید شیمی ایران به شمار می رود، انجام شده است. مباحث کلیدی و دشوار شیمی را در این کتاب، جملات گنگ و نامفهوم پیدا نمی کنید.

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر PDF

 

کتاب پیشنهادی

کتاب آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران محسن ملک افضلی اردکانی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین