شنبه 2 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته عمراندانلود رایگان کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک مهندسی پی شاپور طاحونی

دانلود رایگان کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک مهندسی پی شاپور طاحونی

دانلود رایگان کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک مهندسی پی شاپور طاحونی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب اصول مهندسی فونداسیون جلد دوم این کتاب هم اکنون در پارس پی دی اف در اختیار شما قرار گرفته است. مهندسی ژئوتکنیک یا مکانیک خاک یکی از زیر شاخه های مهم مهندسی عمران محسوب می شود و بیشتر مطالب آن به طور خاص مکانیک خاک و برخی مفاهیم مکانیکی است. یک سنگ است.

دانلود کتاب اصول مهندسی اثر شاپور طحونی

جلد دوم کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک و مهندسی فونداسیون که توسط آقای شاپور طحونی ترجمه شده است به طور کامل و جامع مشخصات ژئوتکنیکی مهندسی پی و ژئوتکنیک خاک را برای دانشجویان رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی توضیح داده است و کتاب مهندسی فونداسیون توسط طحونی در نثر ساده و روان به همراه مواد کلاسیک مهندسی پی، جدیدترین ویرایش های نظام طبقه بندی یکپارچه را در این کتاب آورده است و همچنین این کتاب یکی از معتبرترین و برجسته ترین کتاب ها در این زمینه است که دارای با تلاش فراوان طراحی و تنظیم شده است

کتاب مهندسی طحونی پی پی دی اف

این کتاب شامل 13 فصل می باشد که هر 13 فصل از کتاب مهندسی پ. شاپور طحونی شامل مثال ها و مسائل حل نشده گسترده می باشد که دانشجویان می توانند با پاسخ به این سوالات تسلط خود را بر مباحث مربوط به این رشته افزایش دهند و مهندسی ژئوتکنیک یکی از شاخه های مهندسی عمران می باشد. که شامل کاربرد اصول مکانیک خاک و مکانیک سنگ در طراحی پی، سازه های نگهدارنده و سازه های خاکی می باشد و شایان ذکر است مطالعه آن برای دانشجویان و مهندسین عمران بسیار حائز اهمیت است. مهم و ضروری است.

دانلود کتاب مهندسی پ شاپور طحونی pdf

در مهندس پی همیشه باید به یاد داشته باشید که خاک منطقه مورد مطالعه اکثراً ناهمگن است به این معنی که سطح مقطع خاک ممکن است متغیر باشد و نظریه های مکانیک خاک فقط شرایط ایده آل خاک و کاربرد این نظریه ها را در پی در نظر می گیرند. مهندسی نیاز به قضاوت مهندسی در تفسیر اطلاعات به دست آمده از برنامه اکتشاف زیرزمینی دارد و قضاوت حرفه ای مفیدی که بخش اصلی و مهم کار یک مهندس ژئوتکنیک را تشکیل می دهد تنها از طریق تجربه عملی به دست می آید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک مهندسی پی شاپور طاحونی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تربیت بدنی عمومی ۱ دکتر ابوالفضل فراهانی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین