سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حسابداریدانلود رایگان کتاب حسابداری صنعتی ۳ جمشید اسکندری

دانلود رایگان کتاب حسابداری صنعتی ۳ جمشید اسکندری

دانلود رایگان کتاب حسابداری صنعتی ۳ جمشید اسکندری برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب حسابداری صنعتی 3 که توسط استاد برجسته رشته حسابداری به نام جمشید اسکندری طراحی و تهیه شده است که با توجه به محتوای جامع و کامل این کتاب، این کتاب را به یکی از معتبرترین کتاب ها تبدیل کرده است. رشته حسابداری و این کتاب با توجه به روش ها و روش های جدید در زمینه حسابداری طراحی و تدوین شده است که یکی از بهترین کتاب ها در این زمینه به شمار می رود.

کتاب صنعتی 3، جمشید اسکندری، چاپ جدید

کتاب حسابداری صنعتی 3 ادامه جلد اول و دوم آن است که به طور کامل و جامع به موضوع حسابداری تولید در واحدهای تولیدی می پردازد. در این کتاب مفاهیمی مانند بودجه بندی، بودجه ریزی سرمایه، تجزیه و تحلیل سود ناخالص، هزینه یابی بر اساس نوع فعالیت شرکت و موضوعات دیگری است که با مطالعه این کتاب بیشتر با آنها آشنا خواهید شد. همانطور که می دانید این کتاب مکمل ۲ جلد قبلی خود است و به خوانندگان توصیه می شود قبل از مطالعه این کتاب جلد اول و دوم را مطالعه کنند. مطالعه

خرید کتاب حل حسابداری صنعتی 3 جمشید اسکندری

کتاب حسابداری صنعتی 3 نوشته جمشید اسکندری مناسب دانشجویانی است که قصد یادگیری مفاهیم در این رابطه را به صورت ابتدایی و ابتدایی دارند، زیرا این کتاب دارای ویژگی های سادگی بیان و روان بودن مطالب است که کتاب های صنعتی جمشید اسکندری یکی از آنهاست. از معتبرترین و برجسته ترین منابع دانشگاهی این دوره است و حسابداری صنعتی در واقع مسئولیت محاسبه بهای تمام شده محصولات را بر عهده دارد و از دیگر ویژگی های اساسی این درس می توان به بررسی و ارزیابی آن اشاره کرد. در جهت ساخت کالا به کاهش هزینه ها و کنترل موجودی و تصمیم گیری دقیق در مورد نحوه قیمت گذاری کالا اشاره دارد.

جمشید اسکندری حسابداری صنعتی

در واقع پیش‌بینی و برآورد هزینه‌های تولید یکی از وظایف حیاتی در فرآیند تولید و توسعه شرکت‌های تولیدی است و باید آمار دقیقی از موضوع کنترل هزینه‌ها از قیمت مواد اولیه خود داشته باشند. تا بتواند در تعیین قیمت مناسب و مناسب کالا تسلط کامل داشته باشد و همچنین با بررسی و تحلیل بهای تمام شده مواد اولیه در جهت تولید تصمیمات منطقی و دقیق تری اتخاذ کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حسابداری صنعتی ۳ جمشید اسکندری PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تکنیک های محاسبات سریع ریاضی مصطفی باقری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین