چهارشنبه 2 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب انقلاب اسلامی (زمینه ها و پیامدها) منوچهر محمدی

دانلود رایگان کتاب انقلاب اسلامی (زمینه ها و پیامدها) منوچهر محمدی

دانلود رایگان کتاب انقلاب اسلامی (زمینه ها و پیامدها) منوچهر محمدی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب انقلاب اسلامی; پیشینه و پیامدها نوشته منوچهر محمدی است که در انتشارات معارف به چاپ رسیده است و این کتاب نگاهی کامل به یکی از مهمترین پدیده های ایران معاصر یعنی واقعه انقلاب اسلامی و پیشینه و پیامدها دارد. از انقلاب بررسی و بحث شده و مطالب مختلفی در مورد انقلاب اسلامی ایران نوشته شده است و تحلیل های گسترده ای در این زمینه وجود دارد که به بررسی انقلاب، زمینه های وقوع آن، ماهیت انقلاب و همچنین آن می پردازد. پیامدهای آن در ایران و جهان انجام داده است.

پی دی اف قابل جستجو انقلاب اسلامی منوچهر محمدی

منوچهر محمدی در کتاب انقلاب اسلامی; پیشینه ها و پیامدها، با روشی تطبیقی ​​و تحلیلی، انقلاب اسلامی با سایر انقلاب های بزرگ جهان در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است و این اثر از سه بخش تشکیل شده است که بخش اول این کتاب بیان رویکردی نظری است. انقلاب با توجه به نظریه های انقلاب مربوط می شود و بخش دوم این کتاب روند شکل گیری پس از انقلاب را ارائه می دهد و بخش سوم این کتاب به موضوعات مرتبط با انقلاب ایران و سایر انقلاب ها می پردازد.

دانلود کتاب انقلاب اسلامی; وقوع، پیامدها و راه حل ها برای pdf آینده

فصل اول این کتاب به بیان کلیات و تعریفی از انقلاب، انواع تحولات سیاسی-اجتماعی، کودتا، قیام و مبانی نظری انقلاب می پردازد و فصل دوم به وضعیت سیاسی و اجتماعی قبل از انقلاب می پردازد. . وی به تفسیر و تبیین قدرت سیاسی و قدرت اجتماعی حکومت محمدرضا شاه پهلوی پرداخته است و در فصل سوم این کتاب به بررسی علل و عوامل شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته است و در فصل چهارم عوامل مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی را به گونه ای روان مطرح کرده است و این عوامل مسائلی مانند جریحه دار کردن احساسات و باورهای دینی مردم است.

کتاب انقلاب اسلامی منوچهر محمدی pdf

با نگاهی به فصول دیگر درمی یابیم که در فصل پنجم کتاب به بررسی شرایط و موقعیت های پس از پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته و به بررسی مدیریت سیاسی کشور، تشکیل شورای انقلاب اسلامی، نظام سازی و … می پردازد. طراحی و تنظیم قانون اساسی. در فصل ششم به مقایسه انقلاب اسلامی و انقلاب های بزرگ جهان پرداخته شده است، در فصل هفتم این کتاب دستاوردهای انقلاب در سه سطح ملی، جهان تشیع و جهان اسلام بررسی شده است. و سایر فصول با مطالعه آنها به بحث در مورد موضوعات آن بپردازند. دریافت خواهید کرد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب انقلاب اسلامی (زمینه ها و پیامدها) منوچهر محمدی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک مهندسی پی شاپور طاحونی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین