پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب حقوق کار ۱ محمد رضا معین

دانلود رایگان کتاب حقوق کار ۱ محمد رضا معین

دانلود رایگان کتاب حقوق کار ۱ محمد رضا معین برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

جلد اول کتاب حقوق کار 1 حقوق کار را به معنای خاص آن که در کتب حقوقی رایج است توضیح می دهد و تمامی مباحث و مطالب این کتاب در هفت بخش طبقه بندی شده است که به صورت جامع و کامل طراحی و تنظیم شده است.

کتاب قانون کار محمدرضا معین

در قسمت اول این کتاب به موضوعات کلی از جمله روند شکل گیری حقوق کار و در قسمت دوم این کتاب به منابع حقوق کار اعم از داخلی و خارجی پرداخته شده است و در قسمت سوم این کتاب درباره قرارداد کار و در قسمت چهارم این کتاب به حقوق و تکالیف کارگر اختصاص یافته است و در قسمت پنجم نظارت بر کار به بحث درباره قانون کار پرداخته شده است. و در قسمت ششم مختص حقوق جزا است و در نهایت قسمت آخر کتاب در مورد مقررات رسمی کار توضیح داده شده است.

کتاب حقوق کار pdf

جلد اول قانون کار به موضوعات مهم مربوط به قواعد و قوانین حقوق خصوصی و عمومی بین کارگر و کارفرما می پردازد و قانون کار در پنج بخش طراحی و تنظیم شده است که هر بخش مشمول چندین فصل و مطالب متفاوت است و جلد اول به توضیح قوانین عام و اختصاصی حقوق کار می پردازد و جلد دوم همین کتاب توضیحاتی را در رابطه با دانشجویان حقوق جزا و حقوق کیفری در نظر گرفته شده است. تدبیر و احکام شرعی، اما با توجه به ارائه جامع و گسترده مطالب مرتبط با این رشته و علایق با استفاده از مثال های کاربردی و کاربردی، سایر افرادی که در زمینه حقوق فعالیت می کنند مانند قضات، وکلا و اساتید دانشگاه نیز می توانند از این کتاب برجسته در جهت رشد حرفه ای و فردی خود بهره مند شوند.

دانلود کتاب PDF حقوق کار 1 محمدرضا معین PDF

از سلسله فصول ذکر شده در این کتاب می توان به عناوین زیر اشاره کرد: توسعه روابط کار قبل و بعد از انقلاب صنعتی، دلایل وضع قوانین کار، ویژگی های حقوق کار، شرایط اساسی انعقاد قرارداد کار، تحولات تاریخی و نقش کنونی قراردادهای کار، ساعات کار، تعطیلات و…، و در هر فصل، به سوالات توضیح داده شده تا پایان فصل، پاسخ جامع به مطالب و مطالب مربوط به پایان فصل ارائه شده است. ذکر شده در همین بخش برای درک بهتر مطالب ارائه شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حقوق کار ۱ محمد رضا معین PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روش های آماری در علوم رفتاری دکتر رمضان حسن زاده

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین