پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب اعمال حقوقی قرارداد ایقاع ناصر کاتوزیان

دانلود رایگان کتاب اعمال حقوقی قرارداد ایقاع ناصر کاتوزیان

دانلود رایگان کتاب اعمال حقوقی قرارداد ایقاع ناصر کاتوزیان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است. 

استاد فقید ناصر کاتوزیان از اساتید برجسته و ارجمند در رشته حقوق است و کتاب های ایشان بی شمار است و تمامی کتاب های ایشان به عنوان منابع دانشگاهی تدریس شده و به دلیل جامع و کامل بودن مطالب کتاب های ایشان مورد استقبال اساتید محترم قرار گرفته است و مطالب موجود را با نثری روان و ساده مرور کرده است.

رویه های حقوقی کاتوزیان pdf

اعمال حقوقی به اعمالی گفته می شود که شخص با اراده و تصمیم خود انجام می دهد و قصد تشکیل تعهد را دارد و ایجاد تعهد به اراده فرد نسبت داده می شود، مانند اینکه شخصی می خواهد خودرو بخرد و در حین خرید این خودرو متعهد به پرداخت مبلغ خودرو می شود و همچنین اقدامات حقوقی نیز به 2 قسمت تقسیم می شود:

1) قرارداد (قانون دوجانبه)

2) ایقاع (عمل حقوقی یک جانبه)

دانلود کتاب رویه های حقوقی دکتر کاتوزیان

پروفسور فرزانه دکتر ناصر کاتوزیان در این کتاب به تشریح و تشریح رویه های حقوقی شامل قراردادها و قراردادها در حد مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی برای درس حقوق مدنی در مقطع کارشناسی پرداخته است. به گفته دکتر ناصر کاتوزیان، این کتاب خلاصه و مقدمه ای بر شش جلد درس حقوق مدنی است و مطالعه این کتاب به دانشجویان رشته حقوق در مقطع کارشناسی توصیه می شود و مباحث آن می تواند زمینه ساز درک عمیق حقوق مدنی به ویژه مدنی 3، 6، 7 و حتی 4 باشد.

دوره مقدماتی حقوق مدنی کاربرد حقوقی عقد اقاع pdf

کتاب اعمال حقوقی (قرارداد- ایقاع) یکی از کتب دوره مقدماتی حقوق مدنی به شمار می رود و کتاب رویه حقوقی دکتر کاتوزیان به عنوان منبعی جامع و کامل علمی و مطالعاتی برای دانشجویان رشته حقوق در درس حقوق مدنی طراحی و تهیه شده است و کتاب رویه های حقوقی یکی از برجسته ترین درس های حقوق مدنی در رشته حقوق مدنی به شمار می رود. s و در نهایت می توان گفت که دانش آموزان عزیز می توانند با تکیه بر این کتاب جامع و کامل، هم در امتحانات و هم در ارتقای سطح دانش خود بهترین نتایج ممکن را کسب کنند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب اعمال حقوقی قرارداد ایقاع ناصر کاتوزیان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین