سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا

دانلود رایگان کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا

دانلود رایگان کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب جرم شناسی تالیف قلم چیره دست علی نجفی یکی از معتبرترین و برجسته ترین کتاب های آموزشی موجود در موضوع جرم شناسی است که با نثری روان و قابل فهم برای تمامی علاقه مندان و دانشجویان عزیز طراحی و تنظیم شده است.

کتاب جرم شناسی نجفی توانا pdf

کتاب جرم شناسی که آخرین نسخه این کتاب است، با اصلاح و بازنگری محتوای این کتاب، در ویرایش جدید، مطالب اضافی حذف شده و نکات کلیدی و مهمی در این کتاب گنجانده شده است و نویسنده این کتاب سعی کرده تاریخ کلی و مکاتب، موضوع، هدف و اهمیت علم جرم شناسی را در این کتاب ذکر کند.

دانلود کتاب جرم شناسی نجفی توانا

کتاب جرم شناسی توسط علی نجفی طراحی و تدوین شده است، محتوای این کتاب در 9 فصل تنظیم و ویرایش شده است که در مورد مباحث جرم و جرم شناسی صحبت می کند و محتوای این کتاب شامل به روزترین مطالب در این زمینه است و به صورت کامل و جامع گردآوری شده است و در حال حاضر این کتاب در رشته حقوقی که دروس اصلی و مهم دانشگاه های کشور است تدریس می شود.

جرم شناسی پی دی اف

جرم شناسی یکی از دروس ضروری در علم حقوق محسوب می شود که دانشگاه به دانشجویان این رشته آموزش می دهد و دکتر علی نجفی توانا این کتاب را در دو قسمت با عناوین جرم شناسی عمومی و بررسی پدیده مجرمانه تهیه و به بحث و بررسی پرداخته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب جرم شناسی علی نجفی توانا PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب ترکیبیات علیرضا علی پور

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین