پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر علی رضائیان

دانلود رایگان کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر علی رضائیان

دانلود رایگان کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر علی رضائیان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

پدیده جدیدی که در دنیای امروز مدیران را با چالش جدی مواجه کرده است «واقعیت مجازی» است و واقعیت مجازی محیطی است که جایگزین محیط کار فعلی و محیط شبیه سازی شده ای می شود که کاربران می توانند وارد آن شده و در آن جابجا شوند و با اشیاء داخل آن ارتباط برقرار کنند. به عنوان اولین نمونه های عملی واقعیت مجازی می توان به آموزش خلبانی در پروازهای شبیه سازی شده اشاره کرد که استفاده تفریحی از آن در بازی های ویدیویی به طور فزاینده ای رایج شده است.

دانلود PDF کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر علی رضائیان PDF

این کتاب برای دانشجویان رشته های مدیریت دولتی، بازرگانی، صنعت، بیمه، اقتصاد و حسابداری در مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد به عنوان منبع اصلی دروس «مبانی سازمان و مدیریت» و «اصول مدیریت» هر کدام به ارزش 3 واحد طراحی و تهیه شده است.

خلاصه کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان pdf

این کتاب به دلیل داشتن محتوای برجسته و معتبر در تعداد زیادی از دانشگاه های کشور تدریس می شود و کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان کمک زیادی به دانشجویان و مدیران سازمان ها برای یادگیری و یادگیری مبانی مدیریت کرده است که به همین دلیل نمونه هایی از صفحات این کتاب را در قسمت اسکرین شات در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. و پس از یکپارچه شدن آزمون دکتری مدیریت، این کتاب به عنوان یکی از منابع دکتری مدیریت مورد استفاده قرار گرفته و سوالات طراحی شده است.

پاورپوینت کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر علی رضائیان

از سلسله ویژگی‌های این کتاب که آن را از سایر کتاب‌های موجود متمایز می‌کند، می‌توان به جنبه‌های مثبت و قوی کتاب اشاره کرد که به اصول کلاسیک مدیریت و نظریه‌های زیربنایی ارزش بیشتری می‌دهد و اطلاعات مهمی در مورد آن داده است. محققین رضائیان در این کتاب اصول کلاسیک مدیریت را ذکر کرده اند و او جنبش نئوکلاسیک را جدیدترین مطالب مدیریتی بیان کرده است. بر اساس این کتاب، ظهور پدیده «مدیریت» مربوط به عصر حاضر نیست، بلکه بشر از گذشته دریافته است که برای رسیدن به یک «هدف» باید امکانات را بسیج کرد و این امکانات را هدایت کرد. تا در جهت آن هدف خاص عمل کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر علی رضائیان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب شرح جامع حقوق جزای عمومی بهزاد ستاری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین