پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب ترکیبیات علیرضا علی پور

دانلود رایگان کتاب ترکیبیات علیرضا علی پور

دانلود رایگان کتاب ترکیبیات علیرضا علی پور برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

در کتاب تألیفات، مهم ترین روش های شمارش و معرفی نظریه گراف به گونه ای گردآوری شده است که خواننده علاوه بر آشنایی با موضوع، توانایی بیشتری در حل مسئله نیز کسب می کند و این کتاب بیانی ساده و روان دارد و برای مطالعه آن، اطلاعات دوره متوسطه کافی است و برای هر قسمت از مسائل به طور کامل طراحی شده و در این کتاب تعدادی از مسائل به طور کامل طراحی شده است. ance نیز در انتهای کتاب آورده شده است و مطالعه این کتاب برای دانش آموزان علاقه مند به شرکت در مسابقاتی مانند المپیادهای ریاضی، معلمان، دانش آموزان و سایر علاقه مندان توصیه می شود.

کتاب ترکیبات پی دی اف

کتاب ترکیب ها که توسط علیرضا علیپور در 388 صفحه و یازده فصل طراحی و تنظیم شده است توسط انتشارات فاطمی منتشر شد. کتابی برجسته و معتبر در زمینه ریاضیات و هوش که شامل برجسته ترین سوالات می باشد. موضوع این کتاب عبارت است از: سال دوم دبیرستان، منابع آموزشی مرحله اول المپیادهای علمی و ریاضی، ترکیبات با تکرار و ترکیبات ترکیبی. استفاده از این کتاب برای کسب بهترین نتایج ممکن در آزمون های مرتبط با ریاضیات در دسترس عموم قرار گرفته است.

دانلود کتاب PDF روش های ترکیبات 1

علیرضا علیپور یکی از علمای برجسته و نامدار در رشته ریاضی است که بیشتر افرادی که با ریاضیات مرتبط هستند این بزرگوار را می شناسند و با سبک نگارش وی آشنا هستند و در رابطه با این کتاب می توان گفت که تمامی مطالب را به صورت کامل و جامع در بر می گیرد و یکی از کتاب های برگزیده و ممتاز مربوط به ریاضیات است که باید به همه دانش آموزان و دانشجویان این کتاب توصیه شود که این کتاب را یاد بگیرند. نتیجه دلخواه را بدست آورید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب ترکیبیات علیرضا علی پور PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب آموزش راندو مرتضی صدیق

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین