پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیدانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی ۱ غلامحسین جوانمرد

دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی ۱ غلامحسین جوانمرد

دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی ۱ غلامحسین جوانمرد برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب آسیب شناسی روانی 1 که توسط غلامحسین جوانمرد طراحی و تنظیم شده است از اساتید برجسته پیام نور می باشد و محتوای این کتاب شامل مباحثی چون: روانشناسی، روانشناسی عمومی، آسیب شناسی روانی، جنبه های روانشناسی می باشد.

آسیب شناسی روانی 1 غلامحسین جوانمرد

همانطور که می دانید از آنجایی که این کتاب از سری کتاب های پیام نور می باشد، بر اساس آموزش پاره وقت نوشته شده است تا دانش آموزان بتوانند تمامی مفاهیم و مطالب را به صورت راحت و آسان مطالعه کنند. و این کتاب ها توسط اساتید مجرب و معتبری نوشته شده است که اطلاعات مربوطه را به نثری روان و ساده ارائه و بیان کرده اند که برای هر دانش آموزی با هر سطح علمی که بتواند این کتاب را بخواند قابل درک است. برای مطالعه و همچنین این کتاب تمام نیازهای دانشجویان روانشناسی را در نظر گرفته است.

خلاصه pdf رایگان آسیب شناسی روانی 1 غلامحسین جوانمرد

انسان ها در طول زندگی خود همواره علاقه نسبتاً بالایی به آگاهی نشان می دهند و از مجموعه این آگاهی ها، علاقه خاصی به حوزه خودشناسی و دیگر شناسی دارند که از انسان های اولیه تا کنون، به ویژه از دوران قبل، ادامه داشته است. شروع تمدن در ادوار گذشته و باستان، یعنی حدود ده هزار سال پیش، این مسائل فردی در مورد خود و دیگران دستور می‌گیرد و به صورت نظام‌های تبیینی در هر تمدن و دوره‌ای رایج می‌شود.

دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی 1 پیام نور

از سلسله مباحث و مباحث مطرح شده در این کتاب می توان به موارد زیر به عنوان نمونه کوچکی اشاره کرد: تشخیص و طبقه بندی اختلالات روانی و روش ها و ابزارهای اندازه گیری در آسیب شناسی روانی و اختلالات اضطرابی و اختلالات وسواس فکری-اجباری و اختلالات مرتبط با آن و اختلالات مربوط به آسیب های روانی و عوامل استرس زا و سایر موارد مرتبط با هر یک از این موضوعات، مفاهیم مهم و کلیدی را به صورت ساده و روان بیان کرده است که مجموعه ای از کتاب های آموزشی برای دانشجویان روانشناسی است که مطالب این رشته را ارائه می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آسیب شناسی روانی ۱ غلامحسین جوانمرد PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب کالبد شکافی چهار انقلاب کرین برینتون

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین