سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس هادی مراد...

دانلود رایگان کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس هادی مراد پیری

دانلود رایگان کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس هادی مراد پیری برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب «آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس» از سری کتاب های آموزشی در دانشگاه های کشور است که به مباحثی در حوزه دفاع مقدس می پردازد که دارای متنی گویا و ساده است که لازمه آن است. خواندن برای هر ایرانی به دلیل اهمیت بالای 8 سال. جنگ تحمیلی علیه ایران با جهادهای فراوان در این مسیر به پایان رسید.

کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس

کتاب «آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس» برگرفته از مجموعه ای از اسناد برجسته و منابع دست اول و به نقل از مقامات و کارشناسان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران است که تحلیلی درست و واقع بینانه است. از تاریخ هشت سال دفاع مقدس. ایشان در سال دفاع مقدس حضور پر رنگی داشته اند و در حال حاضر از اساتید مجرب دانشگاه های کشور به شمار می روند که با حضور تعدادی از کارشناسان و فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را بر عهده داشته اند. به طراحی و تهیه این کتاب کمک ویژه ای شده است. این کتاب با کارکرد علمی و نثری روان، صادقانه و قابل فهم در موضوعات مختلف جنگ در زمینه های جغرافیایی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و امنیتی برای نسل جوان تهیه شده است که با مطالعه این کتاب علاقه مند به درک تجزیه و تحلیل مسائل به شیوه ای مناسب آنها به مسائل مختلف پیچیده دفاع مقدس و امنیتی تمام دوران محیط ملی ایران و عراق و محیط منطقه ای و بین المللی خواهند رسید و مطالعه این کتاب به نسل جوان به ویژه دانشجویان و متخصصان امور دفاعی و امنیتی توصیه می شود. .

PDF کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس

علیرغم اینکه مباحث، مطالب و زوایای دفاع مقدس بسیار جامع است و نمی توان آن را در دو واحد مطالعاتی قرار داد، با این وجود این کتاب با توجه به این واحد دانشگاهی برای مخاطبان این مقطع دانشگاهی طراحی و تهیه شده است. به همین دلیل این پژوهشکده می‌داند که برای انتقال فرهنگ جبهه و جنگ در زمینه‌های مختلف و با توجه به مخاطبان مختلف به بهترین شکل ممکن طراحی و تنظیم شده است و بزرگترین تغییر این کتاب در فصل هفدهم است. حذف شد و موضوعاتی تحت عنوان جنگ نرم و رسالت دانشگاهیان وجود دارد. در فصل شانزدهم این کتاب به تفصیل و طراحی پرداخته شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس هادی مراد پیری PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روانشناسی تربیتی شاهده سعیدی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین