پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام حسین جوان آراسته

دانلود رایگان کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام حسین جوان آراسته

دانلود رایگان کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام حسین جوان آراسته برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام که توسط استاد حسین جوان آراسته طراحی و تنظیم شده است برای تدریس در دانشگاه ها و به عنوان کتاب آموزشی در دفتر نشر معارف منتشر شده است و این کتاب بینش سیاسی را در اختیار خوانندگان قرار می دهد. اسلام آشناتر است.

حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام pdf

این کتاب سعی دارد در گام اول طلاب را با مبانی نظام حقوقی اسلام و سپس با حقوق اجتماعی و سیاسی انسان در اسلام آشنا کند و حسین جوان آراسته به کمک این امر سعی در حل تمامی سوالات و مشکلات دارد. کتاب. در این زمینه پاسخ کامل بدهید و کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام شامل شش قسمت است که قسمت اول کتاب که در مورد کلیات موضوع صحبت می کند، مخاطب را با انسان و حقوق، مفهوم و کاربرد آشنا می کند. از حقوق

خرید کتاب pdf حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام

بخش دوم این کتاب به نظام حقوقی اسلام و بخش سوم این کتاب به حقوق مدنی و اجتماعی در اسلام اختصاص دارد. این دو بخش هر آنچه را که باید در مورد حقوق شهروندی بدانید به شما می گوید و قسمت بعدی کتاب به بحث حقوق سیاسی در اسلام می پردازد و حق حاکمیت، نظارت و آزادی های سیاسی در این قسمت بررسی می شود و قسمت بعدی کتاب در مورد یکی از موضوعات بحث برانگیز که در سال های اخیر مطرح شده است. و آن حقوق زنان است و این بخش به بررسی حقوق زنان، مبانی حقوق، تفاوت های حقوقی می پردازد و مطالب مرتبط با فمینیسم را بازگو می کند.

کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام pdf

و در نهایت بخش پایانی کتاب در مورد حقوق اقلیت ها و روابط بین الملل صحبت می کند و این بخش به ما بینشی سیاسی نسبت به سایر کشورهای جهان می دهد و آنچه این روزها مهمترین دغدغه نسل انقلاب است آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین. و در آموزه های اسلام، نشریه در این زمینه پیشرو است و می کوشد پاسخی علمی و دینی برای تمامی پرسش های این نسل داشته باشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام حسین جوان آراسته PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب جامعه شناسی جامع کنکور وحید تمنا

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین