سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیدانلود رایگان کتاب راهنمای حل معادلات دیفرانسیل مسعود نیکوکار

دانلود رایگان کتاب راهنمای حل معادلات دیفرانسیل مسعود نیکوکار

دانلود رایگان کتاب راهنمای حل معادلات دیفرانسیل مسعود نیکوکار برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

در زمینه معادلات دیفرانسیل می توان آن را به عنوان مثالی از یک معادله ریاضی معرفی کرد که نشان دهنده تابع مجهول یک یا چند متغیر مستقل و مشتقات مرتبه های مختلف نسبت به متغیرهای مستقل است که تعریف معادلات دیفرانسیل و همچنین تعداد زیادی از قوانین عمومی طبیعت (در فیزیک، شیمی، زیست شناسی و نجوم) بر اساس این معادلات است.

خرید کتاب معادلات دیفرانسیل

از مجموعه رشته هایی که معادلات دیفرانسیل در آنها استفاده می شود، از جمله ریاضیات به ویژه در هندسه و همچنین در مهندسی و تعداد زیادی از رشته های دیگر، این معادلات کاربرد خاص خود را دارند و اکنون این کتاب معرفی شده است، اثری از پروفسور مسعود نیکو. اثری است که در 172 صفحه برای شما عزیزان طراحی و تنظیم شده است و از آنجایی که بسیاری از دانشجویان درخواست حل تمامی مسائل مربوط به دیفرانسیل را دارند، این کتاب برای شما عزیزان تهیه شده است.

حل مسائل معادلات دیفرانسیل نیکوکار

در این کتاب برای تکمیل فرآیند یادگیری مجموعه ای از سوالات طراحی شده است که با پاسخ به آنها می توانید نقاط قوت و ضعف خود را ارزیابی کنید. محتوای کلیدی و مهم هر فصل در پایان همان فصل اشاره شده است که باعث مرور سریع نکات می شود. همچنین معادلات دیفرانسیل از دروسی است که برای دانشجویان رشته های علوم پایه، فنی و مهندسی ارائه می شود و کتاب راهنمای حل معادلات دیفرانسیل راهنمای حل می باشد. مسائل کتاب از اصلی ترین آنهاست که در آن ها علاوه بر حل مسائل، مطالب و مطالبی را که برای هر دانش آموزی واجب و ضروری است بیان کرده است که به درک هر چه بهتر مطالب کمک می کند.

جزوه معادلات دیفرانسیل pdf

همچنین در رابطه با این کتاب که یکی از کتاب های جامع و کامل در زمینه معادلات دیفرانسیل محسوب می شود، به اشکال نگارشی روان و قابل فهم پاسخ داده است که یک سر و گردن بالاتر از سایر کتاب های موجود در این زمینه است. . و این کتاب سعی دارد تمام مطالب را به طور کامل درک کند، همچنین این کتاب شامل نمونه سوالات امتحانی به همراه پاسخ آنها می باشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب راهنمای حل معادلات دیفرانسیل مسعود نیکوکار PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روان شناسی رشد از نوجوانی تا پایان عمر لورا برک جلد دوم

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین