شنبه 1 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیدانلود رایگان کتاب روان شناسی رشد از نوجوانی تا پایان عمر لورا...

دانلود رایگان کتاب روان شناسی رشد از نوجوانی تا پایان عمر لورا برک جلد دوم

دانلود رایگان کتاب روان شناسی رشد از نوجوانی تا پایان عمر لورا برک جلد دوم برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

همانطور که قبلاً با نویسنده این کتاب آشنا شده اید، در اینجا مجدداً او را معرفی کرده ایم تا نویسنده این کتاب را به شما یادآوری کنیم: لورا برک نویسنده کتاب روانشناسی رشد که از معلمان مشهور و معتبر جهان به شمار می رود. مرحله. در روانشناسی از دانشگاه ایالتی ایلینویز و لورا برک مدرک لیسانس خود را در روانشناسی از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، و همچنین مدرک کارشناسی ارشد و دکتری خود را در تربیت کودک و روانشناسی آموزشی از دانشگاه شیکاگو دریافت کرد. بوده است

دانلود پی دی اف روانشناسی رشد از نوجوانی تا پایان زندگی اثر لورا برک

در رابطه با کتاب روانشناسی رشد نوجوانان تا پایان عمر (زندگی)، جلد دوم، می توان گفت: نوجوانان در این دوره از مانی با توجه به ویژگی توانایی تفکر خود و در نظر گرفتن تغییرات بدنی خود را حساب کنند، باعث شوند در این دوره بیشتر به فکر خود باشند. همچنین در این رابطه پیاژه معتقد بود که نوع جدیدی از خود محوری در این دوره شکل می گیرد که در آن نوجوانان مجدداً در تمایز دیدگاه خود از دیدگاه دیگران با مشکلات زیادی مواجه می شوند.

دانلود پی دی اف روانشناسی رشد از نوجوانی تا پایان زندگی

همچنین، لورا بورک عناوین مشابهی را در کارنامه خود به عنوان یک محقق مدعو در دانشگاه کرنل، دانشگاه UCLA (دانشگاهی در لس آنجلس)، دانشگاه استنفورد و دانشگاه استرالیای جنوبی، و همچنین کتاب های روانشناسی که بیش از هر کتاب دیگری است، دارد. در این دوره. زمانی دیگر نیاز بشری است، باید مطالعه شود، اعم از مخاطبین این کتاب ها مانند دانش آموزان، والدین، معلمان که آن را مطالعه می کنند و در حال حاضر تعداد زیادی از انتشارات اقدام به تالیف این گونه کتاب ها کرده اند. که باعث شده والدین در برخورد با فرزندان بهتر تصمیم بگیرند و همچنین اطلاعات جامع و گسترده ای را در این زمینه در اختیار والدین قرار می دهد.

دانلود پی دی اف روانشناسی رشد از نوجوانی تا پایان عمر جلد دوم

جلد دوم روانشناسی رشد به موضوعاتی از جمله نوجوانی تا پایان عمر می پردازد که مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است. این کتاب شامل فصول یازدهم تا نوزدهم و همچنین مباحثی مانند رشد جسمی و شناختی در نوجوانی، رشد عاطفی و اجتماعی است. در دوره نوجوانی، رشد جسمی و شناختی در اوایل بزرگسالی، رشد عاطفی و اجتماعی در اوایل بزرگسالی و سایر موضوعات در این کتاب گنجانده شده است که در رابطه با هر یک به وضوح برای کمک به والدین و مادران عزیز مطرح شده است. .

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب روان شناسی رشد از نوجوانی تا پایان عمر لورا برک جلد دوم PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روان شناسی رشد از لقاح تا کودکی 1 لورا برک

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین