چهارشنبه 2 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب حقوق جزای اختصاصی ۳ جرایم علیه امنیت و آسایش...

دانلود رایگان کتاب حقوق جزای اختصاصی ۳ جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی دکتر حسین میر محمد صادقی

دانلود رایگان کتاب حقوق جزای اختصاصی ۳ جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی دکتر حسین میر محمد صادقی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب حقوق جزای ویژه 3 جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص تالیف دکتر حسین میرمحمد صادقی استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران به محتوای حقوقی جرایم علیه شخص یعنی جسم و جان او می پردازد و این کتاب بر اساس سرفصل های مصوب و جدید آموزشی وزارت علوم منبع برنامه درسی حقوق جزا می باشد. و یک جرم کیفری خاص 3 وجود دارد که برای دانشجویان حقوق طراحی و تنظیم شده است.

خلاصه کتاب حقوق جزای خاص 3

این کتاب با نگاهی تطبیقی ​​به قوانین و مقررات کیفری نظام حقوقی ایران نوشته شده است که حسین میرمحمد سلداقی با اصلاحات و اضافات «قانون تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از قربانیان آن» مصوب ۱۳۹۷. و «قانون تخفیف مجازات حبس» مصوب 1398، این کتاب مجدداً مورد بازنگری قرار گرفته و کتاب حقوق جزای ویژه 3 جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی توسط دکتر حسین میرمحمد صادقی در 236 صفحه تنظیم شده است که در ویژه حقوق جزا برخلاف حقوق جزای عمومی است، به جای بحث از اصول، حقوق جزای عمومی جرایم خاص مانند ارکان تشکیل دهنده جرم، مبانی و موانع مسئولیت کیفری، مشارکت در جرم، شروع به جرم، بررسی و بحث را مورد بحث قرار داده است. و غیره و یکی از مبانی این قسمت جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی است.

حقوق جزای انحصاری pdf

برای سهولت مطالعه این بررسی های موجود، جرایم مختلف با توجه به ارزشی که نقض می کنند طبقه بندی می شوند و از مجموعه جرایمی که در این کتاب با نگاهی تطبیقی ​​مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند، می توان به جرم علیه امنیت و آسایش عمومی اشاره کرد. که بنا به دلایلی تأثیر بد آنها بر حاکمیت در وضعیت عمومی کشور از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و مجموعه جرایم خاص کیفری در سه بخش مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است که اولاً جرایم علیه اشخاص، ثانیاً جرایم علیه مال و مالکیت و ثالثاً جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی از ویژگی های این کتاب است، نثری روان و ساده و نگارشی شیوا و فنی دارد و نویسنده محترم در مواردی با استفاده از آن تلاش کرده است. رویدادها و مواد خارجی که ماهیت حاشیه ای دارند اما جذاب هستند. ذهن خواننده را برای مطالب تخصصی آماده می کند و قوانین ویرایش و نگارش در این کتاب رعایت شده است و کیفیت استفاده از اصطلاحات تخصصی و معادل سازی آنها خوب و دقیق است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حقوق جزای اختصاصی ۳ جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی دکتر حسین میر محمد صادقی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تاریخ امامت اصغر منتظر القائم

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین