پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و...

دانلود رایگان کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران

دانلود رایگان کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری کتابی است که علاوه بر درسنامه ای جامع و مفید، شامل تست های طبقه بندی شده با پاسخ تشریحی می باشد و این کتاب نوشته هادی رنجبران می باشد. تست های آزمون کارشناسی ارشد و دکتری از سال 1370 تا 1394 اضافه شده است.

دانلود رایگان کتاب آمار و احتمال هادی رنجبران

کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری مورد توجه اساتید محترم و دانشجویان عزیز قرار گرفته است که به چاپ های زیادی رسیده است و در این کتاب با توجه به سرفصل های مصوب و مصوب دانشگاه برای درس آمار و احتمال ، رشته های مدیریت و حسابداری، برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مجموعه علوم جغرافیایی و مجموعه محیط زیست به گونه ای تدوین و تنظیم شده است که به عنوان یک منبع آموزشی جامع و کامل و همچنین خود کامل به شمار می رود. -مطالعه برای یادگیری علم آمار. آمار و احتمال مصائب را می توان در 800 نوع مثال مختلف با پاسخنامه تشریحی و تست های آزمون های ارشد و دکتری چند ساله با حل تشریحی آنها یافت و این کتاب برای رشته هایی مانند مدیریت و حسابداری و شهری و منطقه ای قابل استفاده است. برنامه ریزی و مجموعه ای از علوم جغرافیایی و محیطی است.

آمار و کاربرد آن در مدیریت pdf

آمار و احتمال مدیریت و حسابداری اثر هادی رنجبران مجموعه ای کامل و جامع از تئوری آمار و احتمال و استنباط آماری برای درس آمار در رشته های مدیریت و حسابداری می باشد و تمامی مسائل و آزمون ها دارای پاسخنامه کاملا تشریحی و در اکثر آنها، راه حلی وجود دارد. در اختیار آنها قرار می گیرد و آمار می گویند یک موضوع کاملاً علمی شامل فنون و روش هایی است که با توجه به اینکه بخش آمار به دو گروه تقسیم می شود در جمع آوری، طبقه بندی، جمع بندی، تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات استفاده می شود. می تواند شامل آمار توصیفی باشد که بخشی از آمار است که ارائه و پردازش اطلاعات را جمع آوری و خلاصه می کند، اما در گروه دیگر آمار استنباطی است که محقق با استفاده از مقادیر نمونه آمار را محاسبه می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مختصر حقوق خانواده حسین صفایی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین