چهارشنبه 2 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب اخلاق حرفه ای احد فرامرز قراملکی

دانلود رایگان کتاب اخلاق حرفه ای احد فرامرز قراملکی

دانلود رایگان کتاب اخلاق حرفه ای احد فرامرز قراملکی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب اخلاق حرفه ای نوشته احد فرمارز قراملکی در پنج فصل و دوازده فصل تهیه و تنظیم شده است که پس از آشنایی با نقش استراتژیک اخلاق حرفه ای در موفقیت های آتی سازمان ها، در قسمت اول خواننده با مفهوم آشنا می شود. اخلاق حرفه ای در دو حوزه عملی و نظری. و تعیین مسئولیت های اخلاقی سازمان و بحث در مورد وظایف اخلاقی هیات مدیره از جمله موضوعات قسمت سوم و قسمت چهارم شامل مطالبی در رابطه با آشنایی با مسائل اخلاقی سازمان و راه های آن می باشد. پرداختن به مسائل اخلاقی در کسب و کار و مهارت در حل تأثیر آنها و قسمت آخر این کتاب به طرح نکات و موضوعات مرتبط با ترویج اخلاق در سازمان اختصاص دارد.

دانلود pdf کتاب مقدماتی اخلاق حرفه ای

اخلاق را مجموعه ای از صفات روحی و باطنی انسان تعریف کرده اند که در قالب اعمال و رفتارهایی که بیانگر فطرت درونی و باطنی انسان است منعکس می شود و به همین دلیل گفته می شود که اخلاق عبارت است از: تعریف شده از طریق آثاری که امکان تعریف آنها وجود دارد و تداوم نوع خاصی از رفتار بیانگر آن است که این رفتار ریشه ای درونی در اعماق روح و روان فرد پیدا کرده است که از آن به عنوان خلقت و اخلاق نام برده شده است و امروزه در تحلیل رفتار سازمان ها پرداختن به اخلاق و ارزش های اخلاقی یکی از تعهدات مربوطه است و نماد بیرونی سازمان ها از رفتارهای اخلاقی آن ها شکل می گیرد که حاصل مجموع ارزش های اخلاقی متفاوتی است که به وجود آمده است. و در آن سازمان ها توسعه یافته است و این کتاب کاملاً اختصاصی و موشکافانه به بررسی موضوع پرداخته و رهبران سازمان ها را در هدایت اخلاقی سازمان خود توانمند ساخته است.

دانلود رایگان کتاب اخلاق حرفه ای فرامرز قراملکی pdf

انسان ذاتاً موجودی منفعت طلب است و توانایی تضییع حقوق دیگران را برای کسب منفعت خود دارد، مگر اینکه مانعی در مقابل خود ببیند که او را از این بداخلاقی باز دارد. این مانع می تواند قوانین سختگیرانه و سختگیرانه ای را وضع کند. و اعمال جریمه های سنگین برای تخلف از این قوانین، اگرچه این سد کارایی و کفایت خود را تا حد زیادی نشان داده است، اما رسوایی های مالی اخیر شرکت های معروف و همچنین اخبار فراوانی مبنی بر تولید غیر استاندارد شرکت های بزرگ در همه جای دنیا صدای مردم شنیده می شود، ثابت می کنند که سازوکارهای قانونی به تنهایی نمی تواند شخص منفعت طلب را از این خطاها باز دارد، اما چیزی برای قانون لازم است و در این شرایط بحث اخلاق به عنوان یک اهرم درونی که مانع از آن فرد می شود. از منافع شخصی بودن Destructor مطرح می شود و این کتاب که در اختیار شما قرار گرفته است با تلاش و کوشش فردی که یکی از مروجین مبحث اخلاق حرفه ای و سازمانی در ایران است و کتاب ها و مقالات زیادی را تالیف کرده است تهیه و تنظیم شده است. در این رابطه. و استقبال از این کتاب که پس از 4 سال به چاپ پنجم رسیده است، نشان می دهد که جامعه تجاری کشور بیش از هر زمان دیگری مشتاق و نیازمند دانستن اخلاق و عمل به اصول آن است، چه در کشوری که قانون، همانطور که به نظر می رسد، محکم و روان نیست و اگر مدیران سازمان ها و شرکت ها خود و در نتیجه سازمان یا شرکت خود را مجبور به رعایت اخلاق شخصی و حرفه ای نکنند، بدیهی است که در آینده چه خواهد شد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب اخلاق حرفه ای احد فرامرز قراملکی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب حقوق مدنی ۲ اموال و مالکیت ناصر کاتوزیان

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین