پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیدانلود رایگان کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه علیرضا رجایی

دانلود رایگان کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه علیرضا رجایی

دانلود رایگان کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه علیرضا رجایی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب نظریه های رشد یکی از ارزشمندترین کتاب های جهان است که توسط ویلیام کرین طراحی و تنظیم شده است که مطالب و مفاهیم حوزه نظریه های رشد را با بیانی روان و ساده ارائه کرده است که در ادامه با محتوای این کتاب شما آشنا می شوید

کتاب نظریه های رشد نوشته ویلیام کرین، ترجمه علیرضا رجایی

با توجه به محتوای این کتاب می توان دریافت که بحث اصلی این کتاب مربوط به تغییرات و دگرگونی های انسان از زمان لقاح تا لحظه مرگ است و همچنین در این مدت نکات کلیدی و بسیاری وجود دارد. مفاهیمی که در این کتاب آمده است. کتاب به آنها اشاره می کند و همچنین هدف و هدف از طراحی این کتاب به تصویر کشیدن تحولات مختلف دوره های مختلف زندگی و به گونه ای است که از این مسیر بتوان رفتار انسان را پیش بینی و کنترل کرد و همچنین در این کتاب با بیان نظریه های رشد مانند آینه نشان می دهد که چرا و چگونه این تغییرات در زندگی یک فرد رخ می دهد.

 تئوری های رشد ویلیام کرین پی دی اف

در محتوای کتاب، نظریات مختلف رشد از بسیاری از بزرگان بیان شده است، از جمله روسو و جان لاک گرفته تا پیاژه، فروید، اریکسون، اسکینر، و نیز نظریه های دیگر و گوناگون مرتبط با رشد مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است. و همچنین روش بیان این نظریه نظریه های نویسنده این کتاب بسیار روان و جذاب است و شخص مطالعه کننده این کتاب می تواند بعد از هر فصل بینش جدیدی نسبت به این موضوع داشته باشد و همچنین یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب این مطلب می توان به کتاب اشاره کرد که مقایسه نظریه های مختلف با یکدیگر است که آگاهی خواننده را از رشد انسانی عمیق تر کرده است.

خلاصه ای از نظریه های رشد علیرضا رجایی

همچنین از سلسله مباحث مطرح شده در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد: نظریه شناختی- رشدی پیاژه و نظریه رشد اخلاقی و نظریه یادگیری کولبرگ: نظریه یادگیری اجتماعی پاولوف، واتسون واسکینر و بندورا و نظریه تاریخی و اجتماعی ویگوتسکی در زمینه رشد شناختی و نظریه روانکاوی فروید و سایر موضوعاتی که وی به صورت کامل و جامع به آن پرداخته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب نظریه های رشد ویلیام کرین ترجمه علیرضا رجایی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مقدمه ای بر بوم شناسی محمد باقر باقریه نجار

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین