پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته زبان و ادبیات فارسیدانلود رایگان کتاب آیین نگارش و ویرایش ۲ علی محمد پشت دار

دانلود رایگان کتاب آیین نگارش و ویرایش ۲ علی محمد پشت دار

دانلود رایگان کتاب آیین نگارش و ویرایش ۲ علی محمد پشت دار برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

این کتاب از سری کتاب های انتشارات پیام نور است که توسط اساتید برجسته و معتبر این حوزه طراحی و تدوین شده است و با توجه به پایه آموزشی پیام نور که به صورت آموزش نیمه حضوری می باشد تمامی مطالب این کتاب به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان تمامی مطالب این کتاب را بدون نیاز به استاد یاد بگیرند و بهترین نتیجه ممکن را در این زمینه کسب کنند.

دانلود کتاب نگارش و ویرایش پیام نور

تعداد زیادی از دانش آموزان این رشته با واژه ویرایش آشنایی کامل دارند زیرا این مبحث در دوره دبیرستان در کتاب زبان فارسی به طور کامل توضیح داده شده بود و در بسیاری از دروس علاوه بر «نوشتن» حتی «ویرایش» و به «ویرایش» نیز پرداخته شد و همه می دانیم که هر نوشته ای قبل از رسیدن به دست خواننده نیاز به بررسی و تحلیل از نظر املا، ترکیب، آراستگی، نظم، دقت، نقطه گذاری و… دارد. و این بررسی را «ویرایش» یا «ویرایش» و به شخصی که این کار را انجام می دهد «ویراستار» می گویند. به همین ترتیب، ویرایش یک اثر را از هر زاویه ای از جنبه ایجاد محتوا، زبان و نظم ظاهری بررسی می کند. .

کتاب قواعد نگارش و ویرایش 2 پیام نور

این کتاب برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی طراحی و تهیه شده است که برای گذراندن 2 واحد درسی در این رشته گردآوری شده است و این کتاب در ادامه آموزش های قبلی و در حد جامع و کاملتر در این زمینه می باشد. از ویرایش و ویرایش. بحث شده است که این کتاب شامل چهار فصل است و نیز مانند تقسیم مباحث زبان فارسی در دوران دبیرستان با تعاریف ویرایش و ویرایش و ویراستار و وظایف آن و تبیین عملیات انواع ویرایش و به طرق دیگر و مختلف. از گذشته. موضوعات این کتاب مورد بحث قرار گرفته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

 کتاب آیین نگارش و ویرایش ۲ علی محمد پشت دار PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب قانون مدنی به زبان عامه دکتر سید علی اکبرتقویان

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین