شنبه 2 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته زبان و ادبیات فارسیدانلود رایگان کتاب آرایه های ادبی علیرضا عبدالمحمدی

دانلود رایگان کتاب آرایه های ادبی علیرضا عبدالمحمدی

دانلود رایگان کتاب آرایه های ادبی علیرضا عبدالمحمدی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب آرایه های ادبی منتشر شده توسط algolog مبحث آرایه های ادبی را به صورت ساده و کامل توضیح داده است که بدون نیاز به دانش خود در این زمینه به شما کمک می کند تا بهترین آموزش های این مبحث را بیاموزید و با آرامش تست ها را پشت سر بگذارید. ذهن این قسمت ادبیات را انجام دهید و نگران سختی این قسمت نباشید و بهترین درصد را از این قسمت بگیرید.

خرید کتاب آرایه های ادبی چاپ الگولو

آرایه های ادبی نام دیگری دارند که به آن ادبیات موضوعی می گویند که مطالب و مفاهیم جالبی برای ما دارد و این قسمت می تواند در درصد شما در کنکور تاثیر بسزایی داشته باشد و در ادامه می خواهیم به این موضوع ارزشمند و قابل اعتماد بپردازیم. کتاب، همانطور که می دانید آزمون های ادبیات ورودی به شرح زیر طبقه بندی می شوند. (فرهنگ املا، تاریخ ادبیات، آرایه های ادبی، دستور زبان و قرابت معنایی) که ترتیب و ترتیب آن ها نیز در دفترچه کنکور آمده است و آرایه های ادبی در مبحث سوم سوالات گنجانده شده و به طور میانگین 3 تا 4 سوال طراحی شده است. و از آنها تنظیم کنید. .

کتاب پی دی اف آرایه های ادبی انتشارات الگون نظام نیو

کتاب آرایه های ادبی منتشر شده توسط نشرالگو مطالب را به صورت ساده و روان توضیح داده است (یعنی مخاطب همه دانش آموزان از سطح مبتدی تا بسیار قوی هستند) و به شما در این زمینه از آرایه های ادبی کمک می کند تا به همه پاسخ دهید. سوالات آن و از سری ویژگی های خاص این کتاب این است که تایپولوژی های مختلف را کاملا جدا کرده و حتی تکنیک های تست زنی درس آرایه ادبی را به شما می گوید و همچنین برای شما برنامه ریزی می کند که چگونه تست بزنید تا به تمام سوالات پاسخ دهید. به این قسمت پاسخ دهید و همچنین این کتاب شامل پنج فصل می باشد که مربوط به این است که چگونه و به چه صورت بهترین پاسخ را به اینگونه سوالات در کنکور داده تا بهترین درصد را کسب کنید و در فصل دوم هر آرایه به طور کامل توضیح داده شده است و برای برای درک بهتر مفاهیم، ​​برای هر آرایه ذکر شده مثال هایی آورده شده است و علاوه بر این، هر فصل تست های خاص خود را دارد.

دانلود رایگان pdf کتاب آرایه های ادبی

برخی از ویژگی های این کتاب عبارتند از:

 

اولین کتاب با موضوع آرایه های ادبی نظام جدید طراحی شده است

 

قابل استفاده برای تمامی دانش آموزان رشته های ریاضی، تجربی، انسانی و هنر

 

توضیح کامل هر آرایه با مثال های گسترده از کتاب های سیستم جدید

 

تست های ذکر شده آرایه به آرایه می باشد

 

تکنیک های بدیع و کلیدی نویسنده مانند خوب-بد-زشت و تمسخر

 

آزمون های عمومی و ترکیبی طبقه بندی شده با روش های ورودی آزمون

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آرایه های ادبی علیرضا عبدالمحمدی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب ارزشیابی شخصیت مرتضی ترخان

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین