پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته شیمیدانلود رایگان كتاب شيمي دهم مبتكران ويژه كنكور ۱۴۰۲ جلد ١ بهمن...

دانلود رایگان كتاب شيمي دهم مبتكران ويژه كنكور ۱۴۰۲ جلد ١ بهمن بازرگان

دانلود رایگان كتاب شيمي دهم مبتكران ويژه كنكور ۱۴۰۲ جلد ١ بهمن بازرگان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب شیمی دهم مبتکران دارای کتاب های خودآموز، تست های آموزشی به همراه درسنامه، پاسخنامه تشریحی و مباحث تکمیلی می باشد که به معنای مجموعه ای جامع است که شامل 0 تا 100 آزمون شیمی است و نمره دانش آموز را در شیمی دهم به سطح بالایی می رساند. اهمیت کتاب های درسی این کتاب در پوشش 100 درصدی مباحث شیمی امتحانی دهم و همچنین بیان برخی از حذفیات امتحان شیمی دهم است که شیمی نوآوران دهم را به منبعی خودآموز و کامل تبدیل کرده است.

دانلود کتاب شیمی کنکور مبتکران

کتاب های درسی کامل این کتاب که تمامی مباحث هر درس را به بهترین شکل ممکن و البته مفهومی بیان کرده است و این مطالب را در قالب سوالات آموزشی تست کرده است و یکی از مهم ترین نیازهای داوطلبان کنکور و دانش آموزان ابتدایی محسوب می شود. سطح مطلوبی مانند امتیاز و تست دارد، منابع کمی هستند که این دو ویژگی را در کنار هم داشته باشند و نسبت به مباحث این کتاب از حجم مناسبی برخوردار است.

کتاب بهمن بازرگان شیمی دهم جلد اول

کتاب شیمی دهم مبتکران در یک جلد کتاب‌های خودآموز جامع و کاملی را ارائه می‌کند، به این معنی که تمام مطالب مورد نیاز دانش‌آموز در درس شیمی را به‌صورت کاملاً منحصربه‌فرد توضیح داده است و همچنین در بخش‌های جداگانه برخی از حذفیات شیمی دهم را نیز بیان کرده است تا دانش‌آموز بتواند به درک درستی از ویژگی‌های پیچیده و عمیق این کتاب از ویژگی‌های پیچیده و عمیق این کتاب دست یابد. رعایت پیش نیازها و تقسیم مباحث بر اساس این پیش نیازها و اولویت نویسندگان کتاب کمک به توضیح محتوای هر درس در فهم مطالب و جلوگیری از سردرگمی دانش آموز است و در واقع توضیح مفهومی یک مبحث تا زمانی که نظم و اولویتی وجود نداشته باشد مؤثر نیست و چیزی جز سردرگمی برای دانش آموز به ارمغان نمی آورد.

دانلود کتاب شیمی دهم کنکور اختصاصی 1402 مبتکران جلد 1

در قسمت سوالات کتاب شیمی مبتکران دهم، بیش از 1000 تست تالیفی و همچنین کنکور سال های گذشته، سوالات المپیاد و شبیه ساز کنکور طراحی و تنظیم شده است که باعث شده این کتاب به عنوان کامل ترین منبع کنکور شناخته شود و شیمی دهم مبتکران نیز در طبقه بندی سرفصل های کتاب های متنی تستی را دنبال کرده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

كتاب شيمي دهم مبتكران ويژه كنكور ۱۴۰۲ جلد ١ بهمن بازرگان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مقدمات روشهای مطالعه و پژوهش دکتر قاسم صافی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین