سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته شیمیدانلود رایگان کتاب مبانی شیمی تجزیه اسکوگ

دانلود رایگان کتاب مبانی شیمی تجزیه اسکوگ

دانلود رایگان کتاب مبانی شیمی تجزیه اسکوگ برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب شیمی تحلیلی اسکوگ جلد 1 مجموعه ای فراوان و چشم نواز از ابزارهای قدرتمند و ظریف برای به دست آوردن اطلاعات کیفی و کمی در مورد ترکیب و ساختار ماده برای دانشجویان شیمی، بیوشیمی، فیزیک، زمین شناسی، علوم زیستی، پزشکی قانونی و علوم محیطی وجود دارد.

خرید کتاب شیمی تجزیه اسکوگ

این کتاب با شناخت این ابزارها و کاربرد آنها برای حل مسائل مهم تحلیلی در این زمینه ها، برای درک نیازهای این دانشجویان و سایر کاربران تحلیلی است و وقتی کاربران ابزار با موارد اساسی، عملکرد تحلیلی مدرن ابزار دقیق آشنا می شوند، آن ها را گزینه های مناسب و استفاده کارآمد از این ابزار اندازه گیری می دانند و اکثراً روش های گیج کننده، گیج کننده، ابزارهای مختلف، روش های گیج کننده و محدود کننده برای حل هر گونه ویژگی های خاص ابزار و روش های تحلیلی وجود دارد. می تواند بهترین را انتخاب کند.

مبانی شیمی تجزیه اسکوگ جلد اول

روش ابزاری با محدودیت های خود سازگار است و در حساسیت و دقت، علاوه بر آن دانش اصول اندازه گیری برای کالیبراسیون، استانداردسازی و اعتبارسنجی مواد و روش ها را دارد. بنابراین هدف ما آشنایی کامل خوانندگان با اصول تجزیه و تحلیل و ابزار تحقیق است و کتاب شیمی تحلیلی اسکوگ جلد 1 در قسمت هایی شبیه به ویرایش پنجم طراحی و ویرایش شده است و این کتاب در شش قسمت تنظیم شده است.

دانلود جلد اول شیمی تجزیه اسکوگ pdf

بخش 1 شامل چهار فصل در مورد مدارهای الکتریکی پایه، تقویت کننده های عملیاتی، الکترونیک دیجیتال و کامپیوتر، سیگنال ها، نویز و سیگنال به نویز و غیره است.

و قسمت 2 شامل هفت فصل است که به روش های مختلف طیف سنجی اتمی از جمله مقدمه ای بر طیف سنجی و ابزارهای طیف سنجی، جذب اتمی، گسیل اتمی، طیف سنجی جرمی اتمی و طیف سنجی اشعه ایکس و موارد دیگر اختصاص دارد.

و در قسمت 3 به بررسی طیف سنجی مولکولی در 9 مورد می پردازد و فصلی که به بررسی جذب، گسیل، لومینسانس، فروسرخ، رامان، تشدید مغناطیسی هسته ای، طیف سنجی جرمی و آنالیز سطح مواد و روش هایی می پردازد که در این زمینه بررسی شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مبانی شیمی تجزیه اسکوگ PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت ۲ مسعود نیکوکار

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین