پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب آموزش راندو مرتضی صدیق

دانلود رایگان کتاب آموزش راندو مرتضی صدیق

دانلود رایگان کتاب آموزش راندو مرتضی صدیق برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب آموزش راندو که به دست استاد مرتضی صدیق طراحی و تنظیم شده است، این کتاب با نثری ساده و قابل فهم برای همه نوع خوانندگان می تواند یکی از بهترین کتاب ها برای دوستان معمار باشد و با ارائه بهترین و به روزترین مطالب مرتبط با این حوزه به یکی از برجسته ترین و معروف ترین کتاب ها تبدیل شود.

کتاب آموزش راندو دکتر صدیق pdf

این کتاب سعی دارد با بیان ابتدایی ترین و اساسی ترین تمرین های معماری که در سال های گذشته آموزش داده شده است، بالاترین کیفیت طراحی را به خواننده بیاموزد و علاوه بر ارتقای توانایی درک تناسبات، مهارت استفاده از رنگ و راندو را بهبود بخشد و منبعی برای آموزش گام به گام روش های طراحی اسکیس، اسکیس و سایر موارد ذکر شده در این کتاب است. طراحی و طراحی تست های عملی و همچنین علاقه مندانی که قصد دارند مهارت های طراحی و ارائه خود را افزایش دهند و اطلاعات خود را به روز نگه دارند.

درس طراحی مرتضی صدیق

کتاب آموزش راندو شامل آموزش تعدادی از تکنیک های مختلف راندو می باشد و تمامی آموزش ها به صورت گام به گام و گام به گام از مرحله اول نوشتن در دست تا انتهای کار و تکمیل یک راندو به صورت تصویری و از دیدگاه های مختلف همراه با نکات مهم در هر تکنیک می باشد. جوهر، آبرنگ، مرکب، ماژیک و … از جمله تکنیک هایی است که در این کتاب ها آموزش داده می شود و هنرجو با رعایت ترتیب مراحل هر یک از این تکنیک ها و انجام تمرینات مربوطه و دیدن جزییات نمونه ها، در کمترین زمان ممکن به صورت کاملا خودآموز به توانایی لازم برای اجرای انواع راندو دسترسی پیدا می کند.

کتاب آموزش راندو pdf

آموزش راندو که حاصل سالها تجربه در آموزش مولف است، علاوه بر آموزش فنون گسترده بیان آثار معماری، نکات مفید و کلیدی را برای استفاده در آزمون اسکیس عملی از جمله بسیاری از مباحث آموزشی کلاس های مؤلف ارائه کرده است و علاوه بر دانش آموزان مقاطع مختلف، شرکت کنندگان در آزمون های عملی رشته های مرتبط می توانند از این کتاب آموزشی کامل در زمینه آماده سازی کتاب مورد نظر بهره مند شوند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آموزش راندو مرتضی صدیق PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب ادبیات کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن ثریا قزل ایاغ

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین