یکشنبه 2 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته پزشکیدانلود رایگان کتاب درسنامه روان پزشکی بالینی و علوم رفتاری میر فرهاد...

دانلود رایگان کتاب درسنامه روان پزشکی بالینی و علوم رفتاری میر فرهاد قلعه بندی

دانلود رایگان کتاب درسنامه روان پزشکی بالینی و علوم رفتاری میر فرهاد قلعه بندی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب درسی روانپزشکی بالینی و علوم رفتاری یکی از کتاب های آموزشی برای دانشجویان روانپزشکی می باشد که شامل کلیه مفاهیم و اطلاعات مربوط به روانپزشکی می باشد. طراحی و تنظیم شده است.

کتاب درسی روانپزشکی بالینی و علوم رفتاری تالیف میر فرهاد PDF

محتوای کتاب «کتاب درسی روانپزشکی بالینی و علوم رفتاری» شامل مطالبی است که هدف و هدف اصلی این مطالب و سرفصل ها تهیه کتاب مرجع محلی برای آموزش روانپزشکی دانشجویان پزشکی کشور است که دانشجویان تنها می توانند به آن تکیه کنند. این کتاب. می توانند تمامی مطالب و مفاهیم مورد نیاز خود را بدست آورند و آن ها را تحلیل کنند و همچنین چاپ اول کتاب با استقبال خوبی مواجه شد و این کتاب به عنوان بیست و یکمین جشنواره کتاب برتر دانشگاهی سال 1390 در رشته روانپزشکی از سوی شورای انتشارات دانشگاه تهران انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.

دانلود کتاب درسی روانپزشکی بالینی و علوم رفتاری

این کتاب که ویرایش جدید محسوب می شود با تلاش شبانه روزی و مستمر پنجاه نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور طراحی و تنظیم شده است که تمامی مطالب خود را در 34 فصل بیان کرده است. به راحتی قابل درک هستند. تمامی متون این کتاب باعث شده این کتاب منبع اصلی آموزش و آموزش در زمینه روانپزشکی باشد و همچنین از این کتاب به عنوان مرجع طراحی سوالات تستی استفاده شده است. در ویرایش جدید تمامی مطالب علمی به روز شده و آخرین نتایج مطالعات اپیدمیولوژیک اختلالات روانپزشکی در کشور به طور کامل تشریح شده است و معیارهای تشخیصی مطابق با DSM-5 و بخش هایی مانند روان دارویی در کودکان و سالمندان است. و دوران بارداری نیز به این کتاب اضافه شده است تا کتابی کامل و جامع باشد.

کتاب درسی روانپزشکی بالینی و علوم رفتاری

از سلسله ویژگی های ویژه این کتاب می توان به اختصار به موارد زیر اشاره کرد:

 

یافته های علمی بررسی و به روز شده است و همچنین نتایج آخرین تحقیقات در زمینه اپیدمیولوژی اختلالات روانپزشکی در این کتاب گنجانده شده است.

2 معیارهای تشخیصی مطابق با DSM-5 و بخش هایی مانند روان دارویی در کودکان و سالمندان و همچنین دوره بارداری به طور کامل در این کتاب ارائه شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب درسنامه روان پزشکی بالینی و علوم رفتاری میر فرهاد قلعه بندی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب استاتیک کاربردی محمود گلابچی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین