پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته پزشکیدانلود رایگان کتاب درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها بهادر اعلمی هرندی

دانلود رایگان کتاب درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها بهادر اعلمی هرندی

دانلود رایگان کتاب درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها بهادر اعلمی هرندی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب درسی ارتوپدی و شکستگی از سری کتاب های آموزشی مرتبط با رشته ارتوپدی در رشته های پزشکی است که توسط بهادر عالمی هرندی طراحی و تنظیم شده است. این منطقه باید تامین شود.

ارتوپدی علمی هرندی پی دی اف

این کتاب توسط جمعی از اساتید برجسته ارتوپدی طراحی شده است و در محتوای این کتاب تصاویر و اشکال مرتبط با متن طراحی شده است که یادگیری مطالب و مفاهیم این کتاب را هر چه بهتر می کند. تمامی مطالب این کتاب در 23 فصل طبقه بندی شده است. از سلسله موضوعات و عناوین این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد: سیستم حرکتی کلی بدن و تشخیص و درمان، عوارض ناشی از شکستگی و دررفتگی، شکستگی ها و آسیب های ستون فقرات، آسیب های اندام فوقانی، آسیب های مفصل ران، قفسه سینه، قفسه سینه، و غیره این عناوین تنها بخشی از مباحث این کتاب ارزشمند است.

کتاب درسی ارتوپدی و شکستگی pdf

در این کتاب در رابطه با هر فصل اطلاعات جامع و کاملی بیان شده است که تمامی نیازهای دانشجویان پزشکی را برآورده کرده است و این کتاب به موضوعات و موضوعاتی در زمینه ارتوپدی و آسیب ها پرداخته است که به وضوح هر یک از آنها را توضیح می دهد. آنها را مورد بررسی قرار گرفته و این کتاب چندین بار توسط اساتید برجسته مورد بازنگری قرار گرفته است تا شامل تمامی مطالب جدید پزشکی باشد. همچنین این کتاب هر ساله توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان منبع اصلی آزمون های کارورزی و دستیاری معرفی می شود. این کتاب نیز چندین بار مورد تجلیل مراکز علمی قرار گرفته است.

کتاب ارتوپدی

وی در محتوای این کتاب مواردی از قبیل شکستگی ها و دررفتگی های اندام تحتانی، ستون فقرات و بیماری های آن، شانه و بیماری های آن، آرنج و بیماری های آن و شانه را مورد بررسی و تحلیل قرار داده است که در پایان این کتاب موضوع اصلی است مطالعه فصل آخر مربوط به قطع عضو است و در پایان این کتاب پس از فصل 23 قسمتی به عنوان واژه یاب قرار داده شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها بهادر اعلمی هرندی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب آناتومی انسانی علی اصغر رواسی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین