پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیدانلود رایگان کتاب روان شناسی رشد از لقاح تا کودکی 1 لورا...

دانلود رایگان کتاب روان شناسی رشد از لقاح تا کودکی 1 لورا برک

دانلود رایگان کتاب روان شناسی رشد از لقاح تا کودکی 1 لورا برک  برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

لورا برک نویسنده کتاب روانشناسی رشد که از اساتید مشهور و معتبر در سطح جهانی محسوب می شود، استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی ایلینویز است و همچنین لورا برک مدرک لیسانس خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه کالیفرنیا دریافت کرده است. برکلی و همچنین مدرک کارشناسی ارشد و دکترای خود را در رشته تربیت کودک و روانشناسی تربیتی از دانشگاه شیکاگو دریافت کرد.

کتاب روانشناسی رشد از بارداری تا کودکی

وی در کارنامه خود عناوینی مانند دانش پژوه مدعو در دانشگاه کرنل، دانشگاه یو سی ال ای (دانشگاهی در لس آنجلس)، دانشگاه استنفورد و دانشگاه استرالیای جنوبی و همچنین کتاب های روانشناسی را دارد که بیش از پیش در این دوره مورد نیاز است. انسان باید مورد مطالعه قرار گیرد اعم از افرادی که مخاطب این کتاب هستند مانند دانش آموزان، والدین، معلمان و حتی مادرانی که به تازگی باردار شده اند و در حال مطالعه آن هستند و در حال حاضر تعداد زیادی از انتشارات در حال ویرایش این کتاب هستند. . چنین کتاب هایی منتشر شده که باعث شده مادران باردار و حتی والدین تصمیمات بهتری در برخورد با فرزندان خود بگیرند و اطلاعات جامع و گسترده ای از روند رشد جنین در رحم به دست آورند.

بهترین کتاب روانشناسی رشد

در ادامه می خواهیم با ارزش بیشتری به این کتاب بپردازیم، با ما همراه باشید: کتاب روانشناسی رشد با درج عناوین و سرفصل های جامع شامل نظریه ها و تحقیقات و همچنین مبانی ژنتیکی و رشد شناختی، این کتاب را ساخته است. حاوی محتوای جامع این کتاب منبع خوبی برای مادران باردار از زمان بارداری تا 11 سالگی است و در ادامه با فصول اصلی و اساسی این کتاب به عنوان یکی از معتبرترین کتاب های روانشناسی موجود در بازار آشنا خواهید شد.

خرید کتاب روانشناسی رشد لورا برک

برای مادران دارای فرزند تا سن 11 سالگی، این کتاب منبع ارزشمند و ضروری خواهد بود و همانطور که باید این اطلاعات را برای رشد هر چه بهتر کودک خود بیاموزید و در ادامه زندگی کودک، مادران نقش مهمی را ایفا کنند. و همچنان یکی از ویژگی های مهم این کتاب است. این است که تا حد امکان سعی کرده است مطالب و مطالب را به صورت قابل فهم و قابل فهم برای مادران عزیز بیان کند و بهترین نتیجه ممکن را در فرزندان خود گرفتند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب روان شناسی رشد از لقاح تا کودکی 1 لورا برک PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مبانی کارآفرینی علی اکبر احمدی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین