پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیدانلود رایگان کتاب احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی...

دانلود رایگان کتاب احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور

دانلود رایگان کتاب احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی به تشریح مبانی و روش های آماری می پردازد که در گام اول این کتاب به مفاهیم پایه، آمار توصیفی و شاخص های مرکزی پرداخته شده است و پس از ارائه مطالب ذکر شده، نویسنده این کتاب. این کتاب به موضوعات زیر مانند پارامترهای پراکندگی، چولگی، کشش احتمال، متغیرهای تصادفی گسسته، توزیع پیوسته و تصمیم گیری می پردازد و هر فصل از کتاب شامل مسائل و تمرین های مختلفی است که برای دانشجویان علوم مفید است. اداری، مدیریتی، بازرگانی، اقتصادی و حسابداری طراحی و تنظیم می شود.

کتاب آمار و احتمالات کاربردی دکتر دلاور pdf

مفاهیم آماری مناسب برای دانشجویان علوم رفتاری و تمامی علاقه مندان به تحقیق ضروری است و در علم آمار نیز شاخص های آماری به دو دسته تقسیم می شوند: (1) توصیفی و (2) استنباط که هر یک از اینها. شاخص ها حاوی ویژگی هایی از هدف کلی این کتاب است که می توان به توضیح و تفسیر ساخت، معنا و کاربرد شاخص های مذکور که در این کتاب مورد بررسی قرار می گیرد و همچنین از اهداف جزئی این کتاب می توان به دانش‌آموزان با مفاهیم پایه، روش‌های تحلیل آماری و کمک به درک و درک کاربرد روش‌ها به نحوی که دانش‌آموزان بتوانند اطلاعات لازم و کافی را در مورد روش‌هایی که در علوم انسانی بیشترین کاربرد را دارند به دست آورند و این کتاب به دانش‌آموزان می‌آموزد که روش های پایه آمار و کاربرد آنها را که برای چنین افرادی قابل درک و قابل درک است، پایه محکمی در ریاضیات ندارند، بنابراین اساس ریاضی فرمول ها به طور کامل در این کتاب حذف شده است.

دانلود کتاب احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی

این کتاب یک کتاب آموزشی جامع و کامل برای دانشجویان رشته هایی مانند روانشناسی و علوم تربیتی است که برای یادگیری این کتاب برای آنها تهیه شده است اما برای سایر رشته ها مانند علوم پایه و اجتماعی نیز قابل اجرا می باشد و شامل 22 فصل می باشد. در این کتاب این است که 7 تا 8 فصل آن برای یک درس مقدماتی (آمار تشریحی) در یک ترم قابل استفاده است و این کتاب مجموعه ای از منابع مختلف معتبر و برجسته است که فهرست همه آنها در انتهای کتاب نوشته شده است. و در هدف نهایی این کتاب آشنایی دانشجویان و محققین با مفاهیم و کاربردهای آمار است و تلاش این کتاب این است که خواننده را با مفاهیم اولیه آمار بدون استفاده از روش های پیچیده و دشوار ریاضی و به کمک آن آشنا کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب حقوق بازرگانی ارسلان ثابت سعیدی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین