یکشنبه 2 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیدانلود رایگان کتاب روانشناسی صنعتی نارن دارسینگ

دانلود رایگان کتاب روانشناسی صنعتی نارن دارسینگ

دانلود رایگان کتاب روانشناسی صنعتی نارن دارسینگ برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب روانشناسی صنعتی یکی از برترین مجموعه کتاب های جهان است که توسط نارن درسینگ طراحی و ویرایش شده است و مطالب و نکات مهم و مفیدی در رابطه با روانشناسی صنعتی را بیان می کند.

دانلود pdf روانشناسی صنعتی

در طول سالیان متمادی تغییراتی در بازار کار مرتبط با جهانی شدن و اثرات آن به وجود آمده است که بر تعداد زیادی از مدیران و مدیران مشاغل تاثیر گذاشته و مدیران فعلی موظفند برای حفظ شرایط موجود از رقبای موجود دور بمانند. کارمندان زنده هستند و اگر اهل حوزه باشند، با وجود چالش هایی که همیشه در حال تغییر هستند، برای موفقیت سازمان، نقش روانشناسی صنعتی همچنان به کار گرفته می شود.

pdf روانشناسی صنعتی

این کتاب یکی از کتاب های کامل و جامعی است که با بیانی روان و ساده به بررسی علمی مطالب مرتبط می پردازد و علاوه بر ویژگی جامع این کتاب و با درج نظریه های علمی از مثال ها و تحقیقات علمی برای انتقال بهتر یادگیری مورد استفاده قرار گرفته و به کتابی معتبر تبدیل شده است و کتاب روانشناسی صنعتی ناران درسینگ مقدمه ای بر مبحث روانشناسی صنعتی است و این کتاب علاوه بر روانشناسی صنعتی به مفاهیم کلی روانشناسی نیز می پردازد.

روانشناسی صنعتی نارن درسینگ

این کتاب حاضر از چهار قسمت تشکیل شده است که هر یک از این قسمت ها در فصل های جداگانه طبقه بندی شده است که در قسمت اول با عنوان مقدمه ای بر روانشناسی صنعتی به بررسی موضوعات و موضوعات مربوطه می پردازد و این قسمت در دو فصل تنظیم شده است. و در پایان این کتاب قسمت چهارم قرار داده شده است که با نام مدیریت عملکرد طراحی شده است و شامل فصل دهم و یازدهم می باشد که با بیانی شیوا و قابل فهم نکات مهم و کلیدی را ارائه می کند. وی با بیان اینکه این مجموعه برای عموم مردم واضح و قابل درک است، خواندن این کتاب را به همه توصیه می کنیم.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب روانشناسی صنعتی نارن دارسینگ PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب کاش قبل از ازدواج می دانستم طیبه رفیعی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین