سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته پزشکیدانلود رایگان کتاب فیزیولوژی پزشکی دکتر مجید خزاعی

دانلود رایگان کتاب فیزیولوژی پزشکی دکتر مجید خزاعی

دانلود رایگان کتاب فیزیولوژی پزشکی دکتر مجید خزاعی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است. 

فیزیولوژی پزشکی یکی از سری کتاب های آموزشی رشته های پزشکی اعم از پرستاری، مامایی، اتاق عمل و سایر رشته ها می باشد که تمامی رشته های مرتبط با آن یعنی همان رشته های پزشکی باید این درس را به عنوان دروس پایه در دانشگاه فرا بگیرند. ابتدای سالهای خود از نظر بار تحصیلی و حتی نرخ دروس این دروس بالا بوده و یکی از دروس تخصصی رشته های پزشکی و پیراپزشکی می باشد که پیش نیاز سایر دروس معرفی شده در ترم های فوق می باشد.

کتاب فیزیولوژی پزشکی دکتر خزایی

کتاب فیزیولوژی پزشکی دکتر خزایی یک کتاب درسی برای دانشجویان پرستاری، مامایی و کلیه دانشجویان پزشکی و تربیت بدنی می باشد که یکی از سرفصل های اصلی و مهم این رشته ها می باشد که باید به طور کامل آموخته شود و در این کتاب سعی شده است. از تجربه چندین ساله تعداد زیادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور جمع آوری شده است که در مطالب کتاب گنجانده شده و مورد بررسی قرار گرفته است.

دانلود کتاب پی دی اف فیزیولوژی پزشکی دکتر خزایی

در کتاب فیزیولوژی پزشکی دکتر خزایی علاوه بر بهره گیری از مباحث جدید این کتاب، از تصاویر و نمودارهای ساده و آموزشی نیز برای درک بهتر مطالب استفاده شده است. و انتظار می رود در پایان فصل به اهداف ذکر شده تسلط کامل داشته باشید و همچنین هر فصل شامل خلاصه و نکات بالینی هر فصل برای درک بهتر متن کتاب و همچنین نمونه سوالات می باشد. در پایان فصل و منابع فارسی و انگلیسی مانند فیزیولوژی Guyton، Ganong، Physiology of Burn and Levy و… برای دسترسی و مطالعه بیشتر آورده شده است.

خرید کتاب فیزیولوژی پزشکی دکتر مجید خزاعی PDF

این کتاب یکی از کتب ممتاز موجود در گروه فیزیولوژی می باشد و آخرین تغییرات این درس نیز اعمال شده است تا تمامی دانشجویان از آخرین مطالب روز دنیا مطلع شده و بتوانند در دانشگاه و حتی ارشد در برخی رشته ها از آن بهره مند شوند. مانند پرستاری و … نمره قابل قبولی کسب کنند، به طور کلی این درس جزو وظایف هر رشته پیراپزشکی و پزشکی است، دانشجو باید بر این درس تسلط کامل داشته باشد و با کمک این مطالب موفق شوند. در دوره های پیشرفته خود در سال های بعد و کتاب فیزیولوژی پزشکی و پیراپزشکی مجید خزایی در 9 فصل طراحی شده است که این فصل ها شامل مباحث فیزیولوژی سلولی، خون، قلب و … می باشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب فیزیولوژی پزشکی دکتر مجید خزاعی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تحریر الروضه فی شرح اللمعه جلد اول علیرضا امینی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین